Kdo čeká na obzoru Patricie Horová E-kniha

Kdo čeká na obzoru - Patricie Horová

Kdo čeká na obzoru E-kniha

Patricie Horová

Četl(a) jsem
Chci přečíst
Součástí série: Poslední den na Zemi

E-kniha

 • Ihned ke stažení

Trávit čas od rána do večera se starým sirem Mortimerem, se každému nemusí zdát lehké.Mladá Kamila Dřevikovská to ovšem zvládá s grácií. Se starým pánem si velice dobře rozumí a chová k němu náklonnost a respekt. Ovšem i jí dokáže sir Mortimer pořádně vyvést z míry.Veterán britské armády, pamětník 2. světové války, zakladatel a majitel významného… Přejít na celý popis

Hejno havranů Stewart Kate Milostně laděný román Hejno havranů je směsicí erotiky, pomsty, tajemství a hledání pravdy. Prostě všeho, co v erotickém románu nesmí chybět! Více informací

Popis

Trávit čas od rána do večera se starým sirem Mortimerem, se každému nemusí zdát lehké.
Mladá Kamila Dřevikovská to ovšem zvládá s grácií. Se starým pánem si velice dobře rozumí a chová k němu náklonnost a respekt. Ovšem i jí dokáže sir Mortimer pořádně vyvést z míry.
Veterán britské armády, pamětník 2. světové války, zakladatel a majitel významného nakladatelství, sir George Mortimer, na první pohled srší humorem, ovšem hluboko v srdci chová neutuchající zármutek. Teprve když potká mladou absolventku Cambridgeské univerzity Kamilu a zaměstná ji, jako svou asistentku, začne žít opět naplno. I přesto pociťuje, že už mu moc času do jeho 'Posledního dne' nezbývá.
Právě mladá asistentka bude starému šlechtici velkou oporou v jeho posledních dnech a bude to právě ona, komu se sir Mortimer svěří se svou dávno zapomenutou epizodou ze svého života.

Sdílet 0

Nakladatel
Kontrast
datum vydání
25.09.2020
ean
POSLEDNIDEN22
Jazyk
čeština

Jak si vede v knihy Dobrovský?

25349. v e-shopu | 24529. minulý týden | 7091. nejlepší dosažené 05.11.2020

16. v E-knihy - Povídky zdarma | 16. nejlepší dosažené 26.10.2021

Hodnocení a recenze čtenářů

4.1 z 5 9 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 4 z 5 hvězdiček Barbora Brabcová

  Příběh příjemně plynul. Bylo to pěkně napsané. Jenom jsem měla trochu pocit, že i když je mezi postavami značný věkový rozdíl, tak mluví vcelku podobně. Některá slova se mi ke staříkovi ani moc nehodila, ale tak budiž. Jinak mám pocit, že autorka opravdu přemýšlela nad tím, co píše. Hezky si kupříkladu obhájila ten starcův "výklad", který by se normálně do promluvy vůbec nehodil. Taktéž se mi velmi líbily odkazy na různé historické události (např. zabití Rasputina) nebo na Sherlocka Holmese (např. starcovo jméno - Mortimer). Určitě jsem se dozvěděla i něco nového. Já osobně oceňuji i to, že byť se příběh odehrává v cizí zemi, tak je zde důležitou postavou Češka (lépe se pak ztotožňuji s postavou). Ohledně děje: zaujal mě způsob, jakým zemřela Mortimerova žena. Ještě nikdy jsem na nic podobného nenarazila. Ale to je z toho zajímavého asi všechno... Zbytek se dal předpokládat. Upřímně, příběhů s takovým tématem je mnoho. A když už čtete padesátou povídku, kde se objevuje nějaký vdovec, který svou ženu miluje až za hrob, tak vás to už opravdu nedojme... Na povídku už si zítra asi nevzpomenu, ale nelituji času, který jsem věnovala jejímu přečtení. Stála za to. :)

  E-kniha, Kontrast, 2020, POSLEDNIDEN22

 • 3 z 5 hvězdiček Ludmila Žáková

  Nic moc, příliš krátké, konec taky nijak zvlášť nepřekvapil....

  E-kniha, Kontrast, 2020, POSLEDNIDEN22

 • 5 z 5 hvězdiček Andrea Drastichová

  krásný příběh

  E-kniha, Kontrast, 2020, POSLEDNIDEN22

 • 5 z 5 hvězdiček Marcela

  Příjemné čtení. Přečetla jsem jedním dechem.

  E-kniha, Kontrast, 2020, POSLEDNIDEN22

Další knihy autora