Kdo čeká na obzoru Patricie Horová E-kniha

Kdo čeká na obzoru - Patricie Horová

Kdo čeká na obzoru E-kniha

Patricie Horová

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

Trávit čas od rána do večera se starým sirem Mortimerem, se každému nemusí zdát lehké.Mladá Kamila Dřevikovská to ovšem zvládá s grácií. Se starým pánem si velice dobře rozumí a chová k němu náklonnost a respekt. Ovšem i jí dokáže sir Mortimer pořádně vyvést z míry.Veterán britské armády, pamětník 2. světové války, zakladatel a majitel významného… Přejít na celý popis

banán a třešničky 1+1 Jeho banán a Její třešničky, to je šťavnaté čtení plné sexy humoru, nyní v akci 1+1 ZDARMA Více informací

Popis

Trávit čas od rána do večera se starým sirem Mortimerem, se každému nemusí zdát lehké.
Mladá Kamila Dřevikovská to ovšem zvládá s grácií. Se starým pánem si velice dobře rozumí a chová k němu náklonnost a respekt. Ovšem i jí dokáže sir Mortimer pořádně vyvést z míry.
Veterán britské armády, pamětník 2. světové války, zakladatel a majitel významného nakladatelství, sir George Mortimer, na první pohled srší humorem, ovšem hluboko v srdci chová neutuchající zármutek. Teprve když potká mladou absolventku Cambridgeské univerzity Kamilu a zaměstná ji, jako svou asistentku, začne žít opět naplno. I přesto pociťuje, že už mu moc času do jeho 'Posledního dne' nezbývá.
Právě mladá asistentka bude starému šlechtici velkou oporou v jeho posledních dnech a bude to právě ona, komu se sir Mortimer svěří se svou dávno zapomenutou epizodou ze svého života.

Sdílet 0

Nakladatel
Kontrast
datum vydání
25.9.2020
ean
POSLEDNIDEN22
Jazyk
čeština

Bestseller v knihy Dobrovský

12509. v e-shopu | 12560. minulý týden | 12154. nejlepší dosažené 11.10.2020

4. v E-knihy - Povídky zdarma | 6. minulý týden | 4. nejlepší dosažené 21.10.2020

Hodnocení čtenářů

5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

Další knihy autora