Hledání těla E-kniha

E-kniha

  • Ihned ke stažení

Jaké to asi je, když roli Temného panovníka, hlavního záporáka stojícího proti stovkám milionů hráčů Světa bez hranic, získá malý ušatý goblin? Jaké to asi je, když se musí postavit do čela armády poskládané z lidožravých obrů, kyklopů, kostlivců, duchů a dalších nestvůr, kteří si ze svého maličkého velitele vůbec nic nedělají? Amra si takový… Přejít na celý popis

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Jaké to asi je, když roli Temného panovníka, hlavního záporáka stojícího proti stovkám milionů hráčů Světa bez hranic, získá malý ušatý goblin? Jaké to asi je, když se musí postavit do čela armády poskládané z lidožravých obrů, kyklopů, kostlivců, duchů a dalších nestvůr, kteří si ze svého maličkého velitele vůbec nic nedělají?

Amra si takový nezáviděníhodný osud nezasloužil, ale teď už neexistuje cesta zpět. Nezbývá mu nic jiného, než aby se pořádně opřel do vesel a stal se hrozivým vládcem hordy tvorů bojujících proti celému zbytku herního světa. Ale čím hlouběji se ponořuje do hry, tím lépe chápe, že Svět bez hranic je daleko složitější, než by se mohlo na první pohled zdát. Má čím dál silnější pocit, že je jen pěšákem v daleko větší hře někoho jiného.

Jeho život – a nejen ten – teď závisí jen na tom, jestli stihne vše pochopit během krátkého času, který mu ještě zbývá.

Sdílet

série
Temný bylinkář 4. díl z 4
Další ze série
1. Herní tester
2. Stále ve střehu
3. Past na panovníka
4. Hledání těla
kategorie
E-knihy » Beletrie » Sci-fi, Fantasy a Komiksy » Fantasy
Nakladatel
Fantom Print
jazyk
čeština
Počet stran
336
datum vydání
1.01.2020

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.4 z 5 7 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

  • Radim Luňáček registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

    Předchozí díly jsem si neskutečně užil a prakticky je přečetl jedním dechem. Příběh ušatého Amry je zajímavý a jeho dva světy jsou rozsáhlé stejně jako okruh postav okolo něj. A právě proto mě tak moc zklamal autor touto poslední částí příběhu. Příběh, který se v předchozích knížkách postupně rozvíjel a hlavní a vedlejší postavy společně s ním je tady úplně podkopán snahou autora tuto sérii dokončit tímhle dílem. Vše je strašně uspěchané, postavy ztrácí na rozměrech a jsou značně zjednodušeně. Kniha se sice stále velice dobře čte a námět a svět jsou stále zajímavé, ale spěch všeho kupředu bez potřebného času na rozvoj postav a odůvodnění jejich rozhodnutí je strašně přehnaný. Zároveň jsou tam ale vloženy scény u kterých mi přijde že je autor plánoval už dlouho dopředu, a jsou tudíž velice dobře napsané. Avšak mám z těchto scén pocit jako by jsem četl úplně jinou knihu, protože zbytek knížky která tyto scény obaluje je psaný úplně jiným tempem a způsobem. Autor má talent, a je to opravdu skvělá série, ale konec pokazil svým rozhodnutím rychle sérii zakončit místo toho aby ji rozepsal na více dílů. Končím tuto sérii s pocitem smutku nad množstvím neprobádaných možností a minutých šancí.

    Přečíst více
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 189 Kč Nápověda