Dokážeš udržet tajemství? Sophie Kinsella E-kniha

Dokážeš udržet tajemství? E-kniha

Sophie Kinsella

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

169 Kč s DPH

E-knihy za 99 Kč | Horory a napětí Opět tu máme akci na e-knihy! Na své si přijdou milovníci hororů a napětí, protože právě e-booky tohoto žánru můžete do středy 30. září objednávat za 99 Kč. Více informací

Popis

Každý má svá zamčená osobní tajemství, která neřekne ani té nejlepší kamarádce.

Emma, ale v návalu alkoholu a paniky z turbulencí vyklopí všechny své tajnosti a intimní pocity neznámému muži na vedlejším sedadle v letadle.

Kdyby se už nikdy nepotkali, nic by se nestalo…

 

Optimistické, ale smůlou pronásledované Emmě Corriganové se začíná dařit. Už skoro rok má stálé zaměstnání v podniku Panther Cola, po boku jí stojí skvělý přítel, a dokonce se před ní rýsuje naděje na pracovní postup. Všechno se ale zvrtne po schůzce s jedním nespokojeným klientem. Naprosto zničená se vrací z jednání letadlem a cestou se v hrozivé situaci během turbulencí svěří se svými nejintimnějšími pocity pohlednému muži na vedlejším sedadle. Když pak nazítří přijde do práce, ke svému zděšení zjistí, že její tajuplný společník je sám velký Jack Harper, šéf americké společnosti Panther Cola, který se vydal na týdenní návštěvu britské filiálky podniku. Toto zjištění odstartuje celou sérii chaotických, citově vyčerpávajících a komických situací, které zavádějí Emmu, její nejlepší přítelkyni – workoholičku Lissy a jejich příšernou spolubydlící Jemimu do světa bláznivých příhod, tajností a krkolomných náhod, v němž i Jack, do kterého se Emma zamiluje, má svá tajemství.

Je to svět nabitý komickými epizodami a svěžím humorem.

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Romány pro ženy
Nakladatel
BB art
datum vydání
2019
Jazyk
čeština
Počet stran
336

Bestseller v knihy Dobrovský

164296. v e-shopu | 128035. minulý týden | 13413. nejlepší dosažené 07.07.2020

580. v E-knihy - Romány a erotické knihy | 465. minulý týden | 393. nejlepší dosažené 15.09.2020

Hodnocení čtenářů

3.0 z 5 3 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 1 z 5 hvězdiček Petra Francova

  No tak na tohle úplně nejsem... Všechny ženský se tady rozhodli že je nejlepší pořád lhát? Hlavně ve vztahu? A ještě si myslí že s chybnyma informacema o sobě samé může chtít žít s tím mužem? A vzít si ho? Kdyby tam nebylo pár vtipných scén,co mě fakt bavili,byl by to odpad...

  Kniha, BB art, 2019, 9788075953001

 • 3 z 5 hvězdiček lulu

  Kniha byla zajímavá, a hlavní hrdinka byla v první polovině knihy hodně nepředvidatelná. Akorát v druhé částí knihy mně hrozně iritovala její hloupost - neumí říct svůj názor, jen se na můj vkus moc litovala. Kniha byla dobrá, ale není to kniha ke které bych se chtěla někdy vracet, a nebo vidět její filmové provedení.

  Kniha, BB art, 2019, 9788075953001

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora