5.0 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi PDF ePUB
209 Kč s DPH
Jsme transparentní
Ujet bezmála tisíc kilometrů na kole v plné polní, že se zdá nemožné? Bláznivé? Dobrodružné? Pro nás to byla zkrátka výzva s velkým V. Cestopis vypráví o cestě dvanácti přátel, kteří se rozhodli pokořit Alpy na kole. Začátek jejich cesty byl v italských Benátkách a konec symbolicky v Benátkách nad Jizerou. Kniha je doplněna autentickými mapami… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Místa, kam se nechodí
-
Lehce neuvěřitelné příhody z hor
-
Hory a staletí
-
Zažít Alpy
-
Japonský občasník
-
Nový Zéland – Práce, cestování, tramping – Cesta první
-
Neuvěřitelně uvěřitelné příhody z hor
-
Naše cesty za štěstím
-
Dotknout se nebe
-
Pouť k branám Orientu
-
Veronika v Dubaji
-
Pěšky Kolumbií pod rouškou covidu
-
Venezuela: Rozklad ráje
-
3333 km k Jakubovi
-
Italské listy
-
Cesta kolem Kuby za 14 dní
-
Busny: Zpět
-
Moje Cesta hrdinů SNP
-
Ostrovy krásy, lásky a lidojedů 2
-
Proti proudu zeměkoule
-
Sloni žijí do sta let
-
10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou
-
V dálavách světů
-
Barevné rozcestníky
Ujet bezmála tisíc kilometrů na kole v plné polní, že se zdá nemožné? Bláznivé? Dobrodružné? Pro nás to byla zkrátka výzva s velkým V. Cestopis vypráví o cestě dvanácti přátel, kteří se rozhodli pokořit Alpy na kole. Začátek jejich cesty byl v italských Benátkách a konec symbolicky v Benátkách nad Jizerou. Kniha je doplněna autentickými mapami a fotkami z cesty, turistickými informacemi o Benátkách a Salcburku.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.0 z 5 1 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
Eva Francová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Téměř tisíc kilometrů na kole – z italských Benátek, až do Benátek nad Jizerou. Parta přátel sbalila stany a vše důležité, nasedli na kolo a vyrazili…. Jelikož nejsem cyklistka, když nemusím, na kolo nesedám, tak si alespoň o cyklovýletech ráda přečtu. Dozvíme se, co výletu předcházelo, jak zvládli upršený start v Benátkách, seznámíme se s dvanácti přáteli a zažijeme dobrodružství na cestě. V knize najdete také spoustu fotografií a mapy z cesty. Kromě samotného putování v knize najdeme i turistické informace o Benátkách a Salcburku. Kniha je psána hodně jednoduše, je znát, že to píše „nespisovatelka“. Často kniha působí jen jako deníček z cest pro ty, kteří na té cestě byli, pro ostatní je tam pak spousta nepodstatných informací. Něco bych přidala, něco bych ubrala, ale jinak věřím, že díky této knize a samotnému nápadu cesty, může nakopnout některé další sportovce, aby se na podobnou cestu vydali.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
5 nejkrásnějších vánočních obálek a pár tipů navíc
-
Tipy na knižní dárečky pro malé čtenáře | Vánoce voní knihou
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE
-
Festival Knižních závisláků 2026: Poprvé v Praze! Vstupenky v prodeji za zvýhodněnou cenu
-
Stranger Things 5: První vlna nasadila laťku hodně vysoko | RECENZE BEZ SPOILERŮ
-
Atmosféra, která pohltí: T. J. Reid přináší další silný román| RECENZE
-
V neděli začíná advent. Máte připravený adventní kalendář a vánoční knížky pro děti?
-
Nestihli jste znovu zhlédnout Stranger Things? Máme pro vás shrnutí 1.-4. série
-
Keeping 13 - Emocionální kolotoč, který budete milovat | RECENZE
-
Příběhy mezi regály: Křest kalendáře Muž roku a Anděl mezi zdravotníky
-
Kletba pravé lásky: Když pohádka potemní | RECENZE