Vánoční Dobro.druh přinese tři velké rozhovory i tipy na dárky

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Lenka Purteková Lenka Purteková

Vánoční Dobro.druh přinese tři velké rozhovory i tipy na dárky - titulní obrázek

Vánoce se pomalu blíží a my jsme si pro vás připravili malý předadventní dárek. Už brzy najdete na našich pultech poslední letošní číslo magazínu Dobro.druh. Těšit se můžete na tři velké rozhovory a spoustu tipů na dobré čtení.

Měsíc se s měsícem sešel a my pomalu finišujeme přípravy třetího a letos posledního magazínu DOBRO.DRUH. A protože Vánoce už klepou na dveře, bude tentokrát vonět po cukroví a smrkovém jehličí.

Na slovíčko se Zdeňkem Svěrákem

Divadlo Járy Cimrmana slaví padesátku. Ani my jsme mezi gratulanty nechyběli a cimrmanologii věnujeme rubriku Dobrovské téma. V ní najdete také malé překvapení – velký rozhovor s výjimečným českým hercem, scénáristou a spisovatelem Zdeňkem Svěrákem. V září se na nás přijel podívat norský spisovatel Samuel Bjork, který v Praze pokřtil zbrusu novou detektivku Sova. Při té příležitosti jsme si s ním popovídali o jeho tvorbě i o tom, jak se mu vlastně v Praze líbí. Rozhovor naleznete, jak jinak, ve vánočním Dobro.druhovi.

Milý Ježíšku, prosím tě, naděl mi…

Narozeniny, i když teprve druhé, oslaví také naše prodejna na Václavském náměstí v Praze. V rubrice Dobrá prodejna se tedy dočtete právě o ní. Nevíte, o co si napsat Ježíškovi? Nevadí, odpověď naleznete mezi Dobrovinkami. Nové knihy představíme tentokrát na osmi stranách! To ale není zdaleka všechno. Vánoční Dobro.druh bude o celých 16 stran delší, takže se máte opravdu na co těšit.

 

Přečtěte si celý rozhovor

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet