Co číst do konce roku? Náš knižní katalog vám poradí!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Co číst do konce roku? Náš knižní katalog vám poradí! - titulní obrázek

Knižní inspirace není nikdy dost. Proto se my čtenáři často necháváme zlákat doporučeními od knižních instagramerů, ochotných knihkupců i přátel knihomolů. Není ale nadto, když vám nějaká kniha padne do oka sama od sebe. Proto pro vás pravidelně připravujeme Knižní katalog, ve kterém najdete nejočekávanější bestsellery z Našeho nakladatelství.

Listovat stránkami plných knih je totiž pro knihomola stejný pocit jako pro módního nadšence prohlížení katalogu s oblečením nebo pro dítě nahlížení do letáku s nabídkou hraček.

Co v knižním katalogu najdete?

Aby se knižní potěšení dostalo k co nejvíce čtenářům, rozhodli jsme se i pro elektronickou verzi. Tentokrát na vás čeká přehled čtiva až do konce roku a můžeme jen říci, že se máte na co těšit! Počíst si můžete například o hvězdných novinkách jako je: Daisy Jones & The Six, Řetěz, Porodní sestra z Osvětimi, Zápisky ze Severní Koreje od Michaela Palina a další.

Knižní katalog je navíc rozdělen žánrově, tedy pokud jste vášnivými milovníky romantiky, skočte rovnou na stranu 23, v případě, že je vaším oblíbeným žánrem sci-fi a fantasy, naklikněte si stranu 11. Z vlastních zkušeností ale můžeme říci, že, největší inspirace často přichází tam, kde ji vůbec nečekáte. Co tedy tentokrát vyzkoušet něco nového? Přejeme šťastnou listovanou!

Katalog si můžete prolistovat přímo na našem blogu ↓ nebo zde →

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Související knihy