Jak vybrat kalendář?

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Jak vybrat kalendář? - titulní obrázek

Vybrat si vyhovující kalendář vypadá na první pohled jako naprosto banální úkol. Vezmete si ten, jaký vám padne do oka a je to, no ne? Pokud vnímáte kalendář spíše jako okrasný doplněk vašeho bytu či kanceláře, je přesně takový postup na místě. Pokud ho berete jako užitečného pomocníka pro zaznamenávání důležitých úkolů a významných dnů, je na čase při výběru trochu zbystřit.

Čtrnáctidenní a měsíční kalendáře

Kalendářů je nejen na českém trhu skutečně nepřeberné množství a je tedy z čeho vybírat. Jak si tedy zvolit správný kalendář pro vaše potřeby?

Pokud považujete kalendář jako nedílnou součást vaší každodenní rutiny, kam si zapisujete veškeré své úkoly, plány, svátky a narozeniny, doporučujeme koupi týdenního, popřípadě čtrnáctidenního kalendáře, kde máte skvělý přehled o všech činnostech na následující týden či dva. 

V případě, že si do nepotřebujete zapisovat žádné aktivity, maximálně zakroužkovat důležitý den v měsíci, bude pro vás pravděpodobně přijatelnější volbou měsíční nástěnný kalendář.

 

 • Lunární kalendář Krásné paní s publikací 2021

  V pořadí již pětadvacátý Lunární kalendář Krásné paní dává svým čtenářům příležitost sladit se s lunárním cyklem, cyklem, který vytvořila sama příroda. Nabízí možnost udělat pro sebe něco dobrého,…

  229 Kč

  249 Kč

  Nedostupné

  Mám

 

Lunární kalendáře

V posledních letech se ohromné popularitě těší lunární kalendáře, které dávají svým zpracováním možnost sladit se s lunárním cyklem, tedy s cyklem, který tvoří sama příroda. Favoritem mezi nimi je Lunární kalendář Krásné paní, jež radí, jak o sebe pečovat duševně i psychicky v jednotlivých fázích Měsíce.

Lunární kalendář krásné paní má mnoholetou tradici. Pro rok 2021 si pro vás jeho výrobci připravili také Lunární diář Krásné paní vázaný v plátně a publikaci Měsíc zahradníkem, který ukrývá neocenitelné rady našich předků pro zahradničení bez chemie. Pokud jste spjatí s přírodou, Lunární kalendář je pro vás skvělou volbou.

 

» Chci si vybrat kalendář «

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Související knihy