HERNÍ RECENZE: Bystroočko

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

HERNÍ RECENZE: Bystroočko - titulní obrázek

Dnes si představíme hru, která nenechá spát vaše mozkové závity a probudí ve vás neskutečné hráče, protože každý si bude chtít ulovit ten svůj výherní symbol.

 

Bystroočko je postřehová hra, která je primárně určená pro dva až šest hráčů od 6 let. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že i čtyřletý sourozenec se s vámi brzy chytne, a i s ním si užijete mnoho zábavy.

  • Bystroočko

    Otočte kartu s obrázkem, co nejrychleji točte kolem a v okénku hledejte stejný symbol, jako je na kartě. Za každé vyhrané kolo získá hráč kartu jako bod. Rychlá otáčecí postřehová hra pro…

    319 s DPH

    Skladem

    Mám

 

Po otevření na vás z krabičky vykoukne 6 oboustranných kol (3 červené a 3 zelené dle obtížnosti), 100 obrázků a pravidla, která jsou bohatě ilustrovaná. Zejména oceňuji, že nejsou příliš složitá a jejich čtení vám zabere sotva pár minut. Tím, že zde najdete mnoho obrázků, které vše vysvětlují, tak nebudou mít ani menší děti problém pochopit princip celé hry a vy se tak můžete velmi brzy pustit do hraní.

Veškeré příslušenství k hře je z kvalitního materiálu a jen tak se nezničí. Jedná se o lesklý pevnější karton.

Tato hra velmi připomíná tolik oblíbené Dobble – jde tu také o rychlost, postřeh a neskutečnou zábavu.

Bystroočko má několik obměn, což je fajn, protože se vám celé hraní brzy neomrzí a vy tak máte pořád na výběr. Celkem je tu 6 různých variant s různou obtížností.

Hra číslo 1 – Originály – je možné vybrat až ze 3 levelů

Hra číslo 2 – Na posledního

Hra číslo 3 – Vyprávěná (pro 3 a více hráčů)

Hra číslo 4 – V řadě

Hra číslo 5 – Písmenková (pro 3 a více hráčů)

Hra číslo 5 – Rýmovaná (pro 3 a více hráčů)

Samotná hra je skladná a lehoučká, tudíž není problém ji s sebou vzít např. na dovolenou či na víkend k babičce. Výhodou je také to, že se dá hrát pouze ve dvou, ale zároveň není problém přizvat další hráče a hru si ještě více zpestřit. Je tedy ideálním společníkem pro všechny věkové kategorie.

Z vlastní zkušenosti musím přiznat, že je to také ideální společník na různých párty oslavách. Mnohdy si dospělí vyhrají více než děti, a o zábavu je často na několik hodit postaráno, protože nikdo nechce jen tak skončit bez odvety. ?

Hra je dynamická, zabere sotva 15 min. a vy tak můžete neustále vymýšlet nové strategie, jak vyzrát nad svými spoluhráči.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

34 prodejen s odběrem Zdarma