Přivítejte další vydání elektronického magazínu DOBRO.DRUH!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Přivítejte další vydání elektronického magazínu DOBRO.DRUH! - titulní obrázek

Tištěná nebo elektronická verze knihy? To je věčná otázka, na kterou neexistuje jednoznačná odpověď. Ani sami čtenáři se nemohou shodnout a v názorech se velmi liší. Stejné dilema platí i v případě elektronických a tištěných časopisů.

Moc dobře víme, že obě varianty mají svá pro a proti a rozhodně nepopíráme, že tištěná podoba je naprosto super. ALE! On-line verzi si můžete přečíst ihned, aniž byste museli spěchat do knihkupectví, a to je zkrátka k nezaplacení.

Nový DOBRO.DRUH, nový vzhled

Dalo nám to zabrat - především pak naší Kačce, která se o celý magazín stará. Přerod v tuto vyšperkovanou verzi si na ní vybral svou daň. Stálo ji to konzumaci několika tabulek čokolády, pár večerů ve společnosti sklenky vína a několik probdělých nocí, ale povedlo se! 

Seznamte se s vyšperkovanou, přehlednou a interaktivní verzí vašeho oblíbeného knižního magazínu! Kromě snazšího listování a nového designu jsme navíc vytvořili vlastní webovou stránku, na které si můžete DOBRO.DRUHA snadno přečíst na kterémkoliv zařízení s připojením k internetu. 

DOBRO.DRUH

Na co se můžete těšit v aktuálním čísle DOBRO.DRUHA?

Rozhovory

Speciály

  • Udělejte si náš Velký knihomolský test a zjistěte, jaký jste čtenář.
  • Seznamte se s knižními hvězdami roku 2019.

Články

  • Jste „kočkomil“? Pak budete příst blahem z článku „Láska v chlupatém balení“.
  • Máte doma čtěně neboli mládě knihomola? Poradíme vám, jakou knihu pro něj vybrat. Představíme vám 5 nejlepších young adult knih letošní zimy.

Samozřejmě jsme neopomněli ani naše pravidelné rubriky jako jsou doporučení našich skvělých knihkupců, deskové hry a další. Zdaleka jsme nezmínili vše, co na vás v novém vydání časopisu čeká. Tak hurá do čtení!

» Číst právě teď «

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Související knihy