Alfa - knižní recenze

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Markéta Michalová Markéta Michalová

Alfa - knižní recenze - titulní obrázek

Autorka oblíbených knih Topím se v tobě a Topíme se v sobě, nás znovu zavádí do světa pikantní erotiky, a to trilogií Alfa.

Podlehnout je snadné

Kyrie je mladá žena, která se nenachází zrovna v lehké situaci. Jejího otce před lety někdo zastřelil a ona od té doby převzala chod rodiny. Podporuje mladšího bratra, sama studuje, a ještě musí zajistit péči nemocné matce. Když ji do toho všeho navíc vyhodí z práce, ocitá se na konci sil.

 

 • Alfa

  pevná vazba

  Pikantní erotický příběh, který vám rozproudí krev v žilách!Když se to stalo poprvé, připadalo mi to jako zázrak. Účty se mi kupily a dosahovaly takové výše, že by se mi je nikdy nepodařilo splatit.…

  299 Kč

  Nedostupné

  Četl(a) jsem

 

Už nedoufá ve zlepšení situace, když jí přijde zvláštní obálka. Je v ní pouze šek na její jméno a opravňuje ji k výběru deseti tisíc dolarů. Kyrie nechápe, kdo jí peníze poslal a bojuje se svědomím, ale nakonec se rozhodne peníze použít a poplatit své účty.

Přišel čas splacení

Obálky však chodí dál a Kyrie zjišťuje, že někomu dluží velkou spoustu peněz. A jednoho dne je bude muset splatit. Když ten den přichází, poznává, že tajemným dárcem je muž, který je ještě záhadnější, než si kdy myslela. Tomuto muži nyní Kyrie musí splatit dluh a není si vůbec jistá, jak přesně to placení bude probíhat. Myslela si, že je připravena na vše. Ale to ani zdaleka nebyla.

V první chvíli jsem si říkala, že v této knize nebude tolik erotiky jako v předešlých titulech autorky. Ze začátku je popisována tíživá situace hlavní hrdinky a poté i seznamování s jejím finančním zachráncem. Po několika stránkách se ale příběh rozjíždí a zastaví se až úplně na konci. Kyrie je vystavena velkému množství sexuálních scén a různých her, takže milovníci toho žánru si určitě přijdou na své.

Upřímnost v jeho hlase mě překvapila. Znělo to, jako by mu na mně opravdu záleželo, jako by ke mně choval hluboké city. Jenže mi pořád neřekl ani své jméno, nedovolil, abych se na něj podívala. To bylo podivné a děsilo mě to. Není psychicky nemocný? To jsem nemohla nijak zjistit, a přitom jsem mu byla vydaná na milost a nemilost.“

Bude z toho nakonec láska?

Kdo už četl nějakou knihu od Jasindy Wilderové ví, že její romány prostupuje hudba. Objevují se texty různých písní a podtrhují atmosféru. Tentokrát je to ale jinak. Seznam písní je uveden až úplně na konci knihy, a proto všem doporučuji nejdříve si nalistovat poslední stránku, pustit si vybrané písně a začíst se do příběhu. Pokud Jasindě něco nechybí, tak je to rozhodně cit pro melodii.

Líbí se mi, jakým způsobem tajemný muž o Kyrie pečuje. Která žena by nechtěla být takto zbožňována. A nejde jen o dárky nebo luxusní jídlo a pití, ale o způsob, jakým s ní jedná. Což se ale vůbec neslučovalo s tím, jak s ní zacházel v erotických scénách. Chvilku mi trvalo, než jsem si na tenhle rozdíl zvykla, ale pak jsem se naplno ponořila do děje a užívala si jejich romanci.

Ač je v tomto žánru už mnoho knih, Alfa se v nich rozhodně neztratí. Je svižná, romanticky laděná se zajímavou dějovou linkou, a proto si myslím, že stojí za přečtení. Já se osobně těším na další dva díly a moc ráda si na ně počkám.

Hodnocení: 75 %

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet