Rudolf Desenský

Máte doma chlupatého čtyřnohého společníka, se kterým si občas nevíte rady? Toužíte svému psímu kamarádovi více porozumět a předejít tak nepříjemným situacím pro vás pro oba? Pak není na co čekat, zasedněte ke stolu a s pusťte se do čtení knih od známého českého kynologa a psího psychologa Rudolfa Desenského.

K jeho nejznámějším knihám patří například Jak poznat psí duši, která by neměla chybět v knihovně žádnému psímu majiteli. Dozvíte se v ní například to, jak se starat o rozdílná psí plemena nebo jak pracovat s agresivními jedinci.

Více informací

 

 • Jak poznat psí duši

  pevná vazba

  Máte rádi psy? Chcete jim lépe rozumět? Praktik v oboru psychologie psů Rudolf Desenský přináší knihu plnou dobrých rad a doporučení, jak se o nejrůznější plemena starat, jak zvládat problémy s…

  149 Kč

  Nedostupné

  Četl(a) jsem

 

Zaujme - li vás tato publikace, přečtěte si také Rudolfovy další knížky - PSI - Poradna, souvislosti, informace a Pes, přítel člověka. Zvláště druhou zmíněnou knihu by si měl přečíst každý, kdo uvažuje o pořízení nového psího parťáka. Kromě spousty praktických rad v ní naleznete skutečné příběhy z autorovy psí smečky a spoustu barevných fotografií.

Rudolf Desenský věří v přísloví Jaký pán, takový pes a kromě psaní knih se ve svém mikroazylu Vlčáry v jižních Čechách věnuje práci s problémovými psy. Společnost mu při tom dělají dva vlci Wah Ya a Macek.

 

Sdílet 1

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery

Řazení
Filtrovat

Knihy autora

Typ knihy

Stav

Hodnocení