0.0 z 5 hvězdiček
Audiokniha (mp3)Audiokniha (mp3)
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátu mp3
229 Kč s DPH
Jsme transparentní
Český rozhlas vrátil po šedesáti letech na rozhlasové jeviště jednu z nejslavnějších her všech dob Cyrano de Bergerac. Titulní roli hrdého gaskoňského bouřliváka, který svůj širák v souboji odhazuje v dál, ale před ženami se skrývá pod balkónem, převzal po Karlu Högerovi vynikající Jiří Langmajer."Rádio má tu výhodu, a zároveň je v tom ta… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Hamlet, Cyrano z Bergeracu
-
R.U.R.
-
Lakomec
-
Bezvýznamná žena
-
Její pastorkyňa (2015)
-
Talisman
-
Sudičky
-
Strakonický dudák
-
Cristobal Colón
-
Hadrián z Římsů
-
Zmoudření dona Quijota
-
Lakomec
-
Bílá nemoc
-
Světlo na pavlači
-
Srpnová neděle
-
Bouře
-
Noc na Karlštejně. Veselohra o 3 dějstvích
-
Kateřina z Poděbrad
-
Snídaně v osm, oběd ve dvanáct
-
Škola pro muže
-
Gazdina roba
-
Věc makropulos
-
Zmoudření Dona Quijota
-
Moudrý Nathan
Český rozhlas vrátil po šedesáti letech na rozhlasové jeviště jednu z nejslavnějších her všech dob Cyrano de Bergerac. Titulní roli hrdého gaskoňského bouřliváka, který svůj širák v souboji odhazuje v dál, ale před ženami se skrývá pod balkónem, převzal po Karlu Högerovi vynikající Jiří Langmajer."Rádio má tu výhodu, a zároveň je v tom ta práce nesmírně těžká a současně krásná, že vše musí vycházet čistě z nitra herce. Nemůže použít nic, co by měl k dispozici na jevišti, tzn. doplnit gestem, muzikou, kordem nebo hodit širák. Tady se to musí všechno z hloubi duše, v tomto případě mé duše a mého srdce, dostat skrz mikrofon k divákům a já jsem pevně přesvědčen, že jsme pro to udělali maximum.," řekl k nastudování hry představitel hlavní role Jiří Langmajer.
- interpreti
- Martin Písařík | Otakar Brousek st. | Jaromír Meduna | Tomáš Kobr | Marek Holý | Lucie Juřičková | Martin Zahálka | Václav Knop | Jiří Langmajer | Dana Syslová | Oldřich Vlach | Jiří Žák | Viktor Dvořák | Kateřina Lojdová | Daniel Bambas | Hanuš Bor | Filip Kaňkovský | Jan Szymik | Jan Novotný | Petr Šplíchal | Jiří Knot | Ilona Svobodová | Milan Stehlík | Lukáš Král | Tomáš Havlínek | Svatopluk Schuller | Zdeněk Hess | Johanna Tesařová | Lukáš Křišťan | Martin Holec | Tomáš Karger | Vilém Udatný | Václav Balák | Adam Ernest | Jaroslav Šmíd | Marek Mikulášek | Jindřiška Vondrovicová | Miloš Mazal | Jiří Racek
- kategorie
-
Audioknihy »
Beletrie »
Divadelní hry
- Témata
- Paříž
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.3 z 5 8 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 6× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Lucie Říhová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Nádherné dílo, které znám skoro zpaměti. :D Ve světě jsem představení zatím nikde neviděla, ale v Česku jsem se snažila vidět všechny verze, které se daly. A nejhezčí pro mě bude verze brněnského NdB, která už se bohužel nehraje. Ale zpět ke knize. Líbí se mi, jak se některé repliky rýmují, tím pádem se text krásně čte. Krásný je i příběh, který kombinuje vtipné i smutné scény. Mrzí mě, že nikdo neskončí se svojí láskou. Ale tak nemůže být vždy happy end.
Přečíst více -
Lucie Říhová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Moje nejoblíbenější divadelní hra vůbec. Ne, ani pan Shakespeare mě tak nedostal, ač ho mám moc a moc ráda. Na tomhle vydání je fajn jeho velikost (skladnost). Hodíte ho do kabelky a nezabere moc místa. :D Pokud máte rádi romantiku, Francii, krásné verše a hlavní hrdiny s chybkou na kráse, doporučuji.
Přečíst více -
Lenka Vašíková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Toto je opravdu krásný příběh plný lásky a zklamání. Ve velice jistě inspirován životem a i v dnešní době je velice aktuální. Je čtivý a velice poutavý.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
Šangri-lu jsem v Tibetu nenašla: Nevšední cestopis, který dovede překvapit | RECENZE
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE