Křest knihy Ukradená známka

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 9 Sdílet

Křest knihy Ukradená známka

Kdy
Kde
Praha – Václavské náměstí

Kniha Ukradená známka od holandského reportéra a spisovatele Brama Kleina bude slavnostně pokřtěna 14. srpna v knihkupectví Knihy Dobrovský na Václavském náměstí v Praze. Akce začíná ve 14 hodin, kmotrem knihy bude Ing. Josef Chudoba. Česká televize, která příběh Ukradené známky sledovala od jeho počátku, slibuje exkluzivní reportáž.

 

Ukradená známka
Bram Klein

 

  • Ukradená známka

    K příležitosti 100. výročí naší země vám přinášíme unikátní příběh, který je s historií Československé republiky úzce spjatý. V roce 1991 byly na výstavě v Tokiu ukradeny dvě velmi vzácné, a tedy i…

    357 s DPH

    Skladem

    Četl(a) jsem

 

K příležitosti 100. výročí naší republiky vám přinášíme unikátní příběh, který je s historií Československé republiky úzce spjatý. V roce 1991 byly na výstavě v Tokiu ukradeny dvě velmi vzácné, a tedy i drahé československé známky z roku 1919. Po těchto unikátech ze sbírky nizozemského sběratele Johana Kleina pátrala policie více než čtvrt století. O dvacet šest let později se jako zázrakem objevila jedna z nich na aukci v Praze a stopy vedou i ke druhé. Jak je to možné? To musel zjistit Kleinův syn Bram, holandský reportér a spisovatel.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 9 Sdílet

Praha – Václavské náměstí

Po - So

9:00 - 21:00

Ne

10:00 - 20:00

Telefon
542 220 320
adresa

Praha – Václavské náměstí
Václavské náměstí 22
110 00 Praha

Kudy k nám

Visa MasterCard ISIC Sphere

Všechny slevy a výhody
Volné pracovní pozice

32 prodejen s odběrem Zdarma