3.8 z 5 hvězdiček
měkká vazbaVýhodný balíček
- Skladem 5+ ks
- Doručení ZDARMA od 1299 Kč, do 27. 4. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
Na produkt nelze uplatnit slevu.
399 Kč s DPH
Ušetříte 239 Kč
Jsme transparentní
Jedná se o set samostatných knih, nikoliv o balení v dárkovém či kartonovém boxu. Ponořte se do odvážného světa manželské vášně, plného erotických her, výzev a nečekaných tajemství. S Adamem a Dianou zažijete neobvyklý pohled na lásku, kde hranice mezi bolestí a vášní splývají, a manželství podstupuje ohnivé zkoušky. Příběh nabízí dobrodružný… Přejít na celý popis
Jedná se o set samostatných knih, nikoliv o balení v dárkovém či kartonovém boxu.
Ponořte se do odvážného světa manželské vášně, plného erotických her, výzev a nečekaných tajemství. S Adamem a Dianou zažijete neobvyklý pohled na lásku, kde hranice mezi bolestí a vášní splývají, a manželství podstupuje ohnivé zkoušky. Příběh nabízí dobrodružný pohled na vztahy, kde láska není jen o romantice, ale o odvaze zkoumat nové rozměry intimity.
- série
- Hravý duet
- Další ze série
-
Temné manželské hrátky
1. Manželské hry
2. Rozvodové hry
- kategorie
-
Zvýhodněné balíčky »
Balíčky papírových knih
Knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Erotické romány
- Nakladatel
- Red
- Jazyk
- čeština
- Celkový počet stran
- 696 stran
- Jak dlouho budete balíček číst
- 17h 24m
- Vazba
- měkká vazba
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
-
Annie Vu registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Tak moc jsem se na 2.díl těšila a jsem nadšená. Skončilo to tak, jak jsem chtěla. Nesnesla bych, kdyby Diana a Adam nebyli spolu, protože jsou pro sebe opravdu stvoření, a protože mám ráda happy endings. První díl, byl oproti tomuhle dílu jen warm up. V tomhle dílu emoce lítaly nahoru, dolů, z leva do prava a do všech stran.
Přečíst více -
Kamila registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Knížka se četla dobře. První vypráví Adam,pak Diana a do toho se prolíná minulost. I erotické prvky byly dobře popsány. Pokud někdo má rád tento žánr určitě doporučuji.
Přečíst více -
Markéta Nicol Hrubá registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Anotace vypadala taaaaak nevinně, ovšem to, čeho se nám dostalo, to byl čistý šok. Ne, že bych byla puritán, četbu tohoto žánru zvládám s přehledem, ale tohle mi zkrátka nepřišlo až tak dobré. Potenciál kniha měla velký, zpracování ale pokulhávalo.. Další díl, myslím, bez většího smutku oželím.
Přečíst více -
Monika Kučerová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Já vlastně vůbec nevím co o knize pořádně napsat. Čekala sem erotickou knížku s prvky BDSM a první půlka byla spíš jak psychologické drama. Když se kniha tak nějak začíná rozjíždět, tak najednou otočíte stránku a tam najdete ,,pokračování příště". První polovinu knihy nám vypráví Adam a pak se role vymění a vypráví nám jejich příběh Diana. Je tu i střídání minulosti s přítomností, někdy to do knihy patřilo, ale občas mě to rušilo a přišlo mi to úplně mimo. Sexuální scény byly popsány pro mě dobře o tom žádná, ale něco málo ze světa BDSM mi tam přesto chybělo. Že by jsme se toho dočkali v dalším díle??? Nějak sem ani pořádně necítila chemii mezi hlavními hrdiny. Přesto se do druhého dílu pustím, ráda bych věděla, jak to mezi hlavními hrdiny dopadne
Přečíst více -
Kateřina Strakošová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Opět další knížka,kterou jsem přečetla během několika hodin.Kniha byla napsána poutavě a kdykoliv se tam objevily stránky o minulosti, rychle jsem je přečetla,abych se dostala zpět k přítomnosti,až tak jsem byla zvědavá jak to bude pokračovat a co zajímavého se tam stane.Konec byl zdrcující, už se chystám si co nejdříve koupit druhý díl a přečíst si ho.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
Šangri-lu jsem v Tibetu nenašla: Nevšední cestopis, který dovede překvapit | RECENZE
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE