5.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaVýhodný balíček
- Skladem 5+ ks
- Doručení ZDARMA od 1299 Kč, do 8. 6. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
Na produkt nelze uplatnit slevu.
799 Kč s DPH
Ušetříte 78 Kč
Jsme transparentní
Jedná se o set samostatných knih, nikoliv o balení v dárkovém či kartonovém boxu. Temné, živelné romance zasazené do světa chicagské mafie, kde se nebezpečí, mocenské hry a rodové intriky střetávají s vášní, která se nedá zkrotit. Autorka je proslulá dynamickým tempem, drsnou atmosférou a charismatickými hrdiny, kteří bojují nejen proti svým… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Novinka Kdo chytá v lese
-
Bestseller Připravujeme Nocticadia
-
Bestseller Připravujeme Zlatá krev (Speciální edice)
-
Bestseller Tvůj nůž v mém srdci
-
Bestseller Novinka Sojka & Sekáč
-
Bestseller Lordi bolesti
-
Sleva 118 Kč Temná romantika
Výhodný balíček -
AKCE Svedeni
-
Bestseller Novinka Encantra
-
Sleva 99 Kč Žhavé erotické thrillery
Výhodný balíček -
Sleva 119 Kč Kroniky Camorry
Výhodný balíček -
Bestseller Little Liar: Lžu ti, holčičko
-
Sleva 99 Kč Adeline
Výhodný balíček -
Bestseller Novinka Král Nezemě
-
Bestseller Little Stranger: Utíkej, holčičko
-
AKCE Slzotvůrce
-
Bestseller Hunting Adeline Hon na Adeline
-
Sleva 59 Kč Sabat kostí
Výhodný balíček -
Bestseller Lights Out
-
Sleva 39 Kč Alfa & Omega
Výhodný balíček -
Sleva 289 Kč Gumpův příběh
Výhodný balíček -
Bestseller Haunting Adeline: Stíny nad Adeline
-
Sleva 188 Kč Zvráceně sexy série
Výhodný balíček -
Bestseller Připravujeme Už letím
Jedná se o set samostatných knih, nikoliv o balení v dárkovém či kartonovém boxu.
Temné, živelné romance zasazené do světa chicagské mafie, kde se nebezpečí, mocenské hry a rodové intriky střetávají s vášní, která se nedá zkrotit. Autorka je proslulá dynamickým tempem, drsnou atmosférou a charismatickými hrdiny, kteří bojují nejen proti svým nepřátelům, ale i proti vlastní touze. Ideální volba pro čtenáře, kteří milují propojení romantiky a mafie, napětí na každé stránce a příběhy, jež vás vtáhnou do světa plného tajemství, adrenalinu a nebezpečně silných citů.
- série
- Podsvětí Chicaga
- Další ze série
-
Podsvětí Chicaga
1. Nelítostný princ
2. Unesená dědička
3. Nespoutaný milenec
4. Krvavé srdce
- kategorie
-
Zvýhodněné balíčky »
Balíčky papírových knih
Knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Erotické romány
- Témata
- Přidat téma
- Nakladatel
- Red
- Jazyk
- čeština
- Celkový počet stran
- 831 stran
- Jak dlouho budete balíček číst
- 20h 46m
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
-
Sandra Valenčíková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
4,5*/5* Kniha se strašně dobře četla. Hlavní postavy jsem si oblíbila hned od začátku. Na to, že nemám tolik volného času na čtení, jsem ji měla během pár dnů přečtenou, což je super. Na jednu stranu škoda zrychleného konce. Určitě by se dalo z toho dostat víc. Proto dávám jen 4,5* jinak by si zasloužila 5*. Určitě si přečtu i ostatní díly.
Přečíst více -
Adéla Pecháčková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Zhltla jsem to za den, začal jsem číst a nejednou jsem to měla přečtený. Bylo zajímavé číst jak si Aidu chce Cal podmanit, ale ona se nedala a spíš si podmanila ona jeho. Leden 2024
Přečíst více -
Anne Salvatore registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Jednoduchý ale hezky příběh
Přečíst více -
Michaela Gavorová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Mikolaj a Nessa jsou skvělé hlavní postavy (především ze začátku). Postupně se obě vyvíjejí svým vlastním tempem, což je skvělé pro oba. Ovšem postavy jako takové jsou velmi jednoduché. Jejich vztah je celou dobu chladný bez známek nějakého žáru a náhle bum a už se milují. Podobně jako v prvním díle, i tady je konec dosti uspěchaný. A akce, na kterou se člověk těší celou knihu (protože to má být přece kniha o mafiánech), proběhne během jedné kratičké kapitoly a je hned vyřešena – žádné napínání čtenáře. Např. závěrečná scéna, kde je úplně jasné, že se nikomu z hlavních postav nic nestane. A podobně jako u Mikolaje, který je téměř mrtvý, ale během pár minut po ošetření ran, je plně funkční a dokáže vymyslet úžasný plán i se prát. Celý příběh působí podobně jako celá obálka (která je mimochodem ta nejkrásnější, kterou jsem v poslední době viděla) velmi chladně. Emoce jako takové jsou popisovány, ale všechno je tak vzdálené, že se člověka oné emoce, kterými se autorka snaží zapůsobit na čtenáře, ani nedotknou. Opět mě rušily výrazy typu vulva, i když jsou využity v menší míře než v díle prvním. Celkově je kniha dobrá, rychle se čte. Ale o dalších dílech budu uvažovat, jestli si pořídím (zřejmě ano, ale nebudu je kupovat hned po vydání, jak mám ve zvyku). Hodnotím celkem třemi hvězdami, dala bych i čtyři, ale tento díl byl o něco slabší než díl předcházející, kterému jsem právě čtyři hvězdy udělila.
Přečíst více -
Kristína Rydlová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Sophie Lark som registrovala na zahraničných bookstagramoch, no až doteraz som od nej nič nečítala. Keď už u nás konečne vyšla nejaká jej kniha, nemohla som si ju nechať ujsť. Naše prvé stretnutie nedopadlo vôbec zle, práve naopak. Až na pár vecí som bola spokojná. Priznám sa, že Aida mi zo začiatku neskutočne liezla na nervy. Vadilo mi hlavne to, že vôbec nerozmýšľala nad dôsledkami svojich činov a neraz narobila viac škody než úžitku. Potom to už bolo o niečo lepšie. Páčilo sa mi na nej, že si nenechala skákať po hlave a nebála sa povedať svoj názor. Avšak, aj tu treba poznať určité hranice a vedieť, kedy je lepšie radšej hodiť spiatočku. Nebola vôbec hlúpa, mala prehľad, neraz ukázala svoju odvahu a určite by sa vedela dobre zapojiť do "rodinného biznisu", len by sa najskôr potrebovala naučiť ovládať svoju výbušnú povahu. Obľúbila som si jej bratov a teším sa, až sa s nimi opäť stretnem v ďalších častiach. Callum, najstarší syn a dedič, na ktorého rodičia kládli vysoké požiadavky. Aby si získal rešpekt ľudí vo svojom okolí, neprejavoval navonok žiadne emócie. Je pravda, že ani jeho som si nedokázala hneď obľúbiť, tiež to chcelo čas, ale bol mi viac sympatický než Aida. Enemies to lovers? Dohodnuté manželstvo? Romantika, ktorá sa vyvíja pomerne pomaly? Toto všetko zbožňujem, takže romantická linka mi sadla. Prvé stretnutie Aidy a Calluma nedopadlo dobre, preto si išli po krku a neustále si robili nejaké naschvály. Bavilo ma sledovať, ako sa postupne zbližovali a hľadali si jeden k druhému cestu. Čo sa týka mafiánskeho prostredia, pre mňa to úplne nebola mafia, respektíve, už som čítala aj príbehy, kde som mafiu cítila viac (aj keď tu nechýbali nejaké tie "akčné" scény, prestrelky, násilie a podobne).
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
6 knižních novinek pro čtenáře thrillerů a detektivek
-
Co číst v červnu: 6 příběhů, kvůli kterým budete ponocovat
-
Edice Kapesní komiksové klenoty dokazuje, že komiksy nemusí být jen drahý koníček pro vyvolené
-
Ďábel nosí Pradu 2: návrat plný módy, nostalgie a nevyužitého potenciálu | FILMOVÁ RECENZE
-
Na zlaté hraně – příběh o tlaku, ambicích a ceně vítězství | RECENZE
-
Pejsek a kočička jsou zpět: jak Pavel Fara navazuje na Josefa Čapka
-
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti ani po letech neztrácí svou podivnost | RECENZE
-
Nevyměkni – novinka Stephena Kinga nasáklá šílenstvím a pomstou | RECENZE
-
Co číst v květnu: 5 novinek plných napětí a silných příběhů
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují