4.7 z 5 hvězdiček
měkká vazbaUčebnice ( měkká vazba )
- Skladem 2 ks
- Doručení V pondělí 23. 2. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
242 Kč s DPH
Běžně 270 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Elinor and Marianne Dashwood are sisters. Both are intelligent, sensitive, charming, and beautiful, but there the similarities end. Elinor values propriety and common sense; she is prudent and cautious with a strong sense of duty. Marianne, by contrast, has extravagant Romantic ideas; she is excessive and spontaneous. Both sisters fall in love… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Pride and Prejudice + CD
-
Scarlet Letter + CD
-
House Of 7 Gables + CD
-
Pickwick Papers + CD
-
Canterville Ghost + CD (Black Cat Readers Level 3)
-
Short Stories in English for Intermediate Learners
-
Journey to the Centre of the Earth + CD
-
Sons and Lovers + CD
-
Heart of Darkness + CD
-
Frankenstein + CD
-
Gothic short stories + CD
-
Wuthering Heights + CD - Step 5
-
Great Expectations + CD
-
Three Men on the Bummel CD
-
Emma + CD
-
Master Of Ballantrae + CD
-
The Picture of Dorian Gray
-
The Life and Times of The Queen Elizabeth II
-
Diamond as big as the Ritz + CD
-
1984
-
A selection from Dubliners
-
Black Cat FISHERMAN AND HIS SOUL + CD ( Reading & Training Level 2)
-
Reading & Training : Les Miserables
-
Great Lives
Elinor and Marianne Dashwood are sisters. Both are intelligent, sensitive, charming, and beautiful, but there the similarities end. Elinor values propriety and common sense; she is prudent and cautious with a strong sense of duty. Marianne, by contrast, has extravagant Romantic ideas; she is excessive and spontaneous. Both sisters fall in love early in the story, but both love stories are problematic. In this brilliant novel, Jane Austen explores two different ways of thinking and acting – the ‘sense’ of Elinor and the ‘sensibility’ of Marianne – as they try to find happiness in a world full of hypocrisy, vulgarity, and self-interest.
Dossier:
Money and Marriage
- kategorie
-
Knihy »
Učebnice »
Cizí jazyky »
Anglický jazyk »
Zjednodušená četba »
Black cat »
Reading and Training
- Nakladatel
- Black Cat
- Rozměr
- 127 x 213 x 8
- jazyk
- angličtina
- Vazba
- měkká vazba
- Hmotnost
- 240 g
- isbn
- 978-88-530-0387-4
- Počet stran
- 128
- Vydání
- 1
- ean
- 9788853003874
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.4 z 5 140 hodnocení čtenářů
78× 5 hvězdiček 42× 4 hvězdičky 18× 3 hvězdičky 2× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Li registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Od Jane Austenenové jsem četla Pýchu a předsudek, což se mi dost líbilo, bohužel tohle Rozum a cit už ne tak moc. Dost mě to nudilo. Postavy byly sice milé, ale nějak jsem si k nim nenavázala pouto. Konec jsem sice očekávala, ale musím říct, že jsem z něj byla stejně zklamaná. Prostě na tyhle starší knihy fakt nejsem a Pýcha a předsudek byla asi jedna z mála výjimek. Hodnotím průměrnými třemi hvězdičkami.
Přečíst více -
Veronika Vasková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Román napsaný s citem, ale moc ne s rozumem :) Slaďárna, ale ne zas taková, aby Vás to donutilo knihu odložit.
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Kniha je naprosto perfektně napsaná. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout. Po dočtení mě však došlo, že děj knihy je jednoduchý a i docela předvídatelný, ale autorka své dílo napsala tak mistrně, že vlastně děj jde do pozadí. Je těžké to vysvětlit, ale takhle jsem to cítila.
Přečíst více -
Veronika registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Tato kniha je trochu horší než Pýcha a předsudek. Je to romantický příběh o dvou sestrách z nichž každá je naprosto jiná. Jane Austenová umí úžasně vystihnout postavy. Ženy v té době to opravdu neměli lehké.
Přečíst více -
Štěpánka Hyblerová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Ach Jane, Jane ty tvé knihy mi nedají spát a nepřestávají mě uchvacovat. Opravdové potěšení a radost číst je. Příběh hrdinek Dashwoodových jsem si ihned zalíbila. Nechybělo vykreslení krásné, leč těžké doby pro ženu. Nechyběl i humor, zamyšlení hodné pasáže, ani trochu toho napětí. Jsem ráda, že na světě ještě existují takové skvosty, krásné, čisté a okouzlující na svou dobu. Jinak plukovník Brandon je můj hrdina, milý, galantní, spravedlivý, takových by mělo po světě chodit víc.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Místo na lásku: Lilly Lucas přináší povedený start nové série | RECENZE
-
Máme pro vás dárek: audioknihu „Honba za meteorem“ zdarma
-
Julie Caplinová vydá svou prvotinu i nový Romantický útěk
-
6 nejčtivějších únorových novinek
-
České vydání Alchemised: ilustrace a barevná ořízka potvrzeny. Předobjednávky spuštěny
-
Za hranicí času: kniha, u které budete chtít „ještě jednu kapitolu“ | RECENZE
-
Nevíte, co číst? Prolistujte si náš nový knižní katalog na jaro 2026
-
Neotvírat!!! Kouše! Proč děti tuhle knihu milují?
-
Kniha Azraelova – drsná, temná a překvapivě návyková | RECENZE
-
Filmová adaptace Vyhnání Gerty Schnirch už za pár dní na HBO. Podívejte se na trailer
-
10 tipů na romantické knihy, z kterých si sestavíte balíček 10 za 500,-
-
Urbex, smrt a švédský chlad – vítejte v Rezavém lese