Svíčky Yankee Candle

Ikonické svíčky Classic

Do kategorie

Ikonické svíčky Classic

Tradiční čajové svíčky

Do kategorie

Tradiční čajové svíčky

Svíčky Yankee Candle

Žádný správný svíčkomil se neobejde bez Yankee Candle. Tahle voňavá radost v minimalistickém designu je navíc vyrobena z prvotřídních surovin. Najdete v ní přírodní vonné výtažky, esenciální oleje a parafín v potravinářské kvalitě. Navíc knot je ručně narovnaný, což znamená, že vyhoří až do konce.

Vůně každé Yankee svíčky i Yankee vosku je zcela autentická a dlouhotrvající. Na své si přijdou jak příznivci klasických ovocných a květinových vůní, tak i ti, co mají rádi něco neobvyklého. Řeč je o aroma každodenních situací i nejrůznějších svátků. Může to být například vůně svatebního dne nebo třeba západ slunce u jezera.

Vybírat můžete jak z typických svíček Yankee candle se skleněným víčkem, tak z malých čajových svíček, jejichž velikost jim ale neubírá na intenzitě, s jakou provoní váš domov.

A pro ty, kteří chtějí něco neotřelého, jsou tu Yankee vosky. Vkládají se do aromalampy a pomocí běžné čajové svíčky se nechají rozpustit. Vosk po sfouknutí svíčky ztuhne a dá se použít znovu a znovu. Na množství ho totiž neubývá. Aroma jen časem ztratí vonné esence. A pokud máte vedle sebe Yankee Candle závisláka, rozhodně mu rozzáříte očička dárkovou sadou Yankee, která je ve velkém ekonomickém balení.