Giftio

Asi se všichni shodneme na tom, že stírací losy jsou přiměřený a poměrně dostupný hazard, ale pokud není výherní, nebo váš vůbec první v životě, asi necítíte potřebu si ho schovat, hned letí do koše. Není to ovšem škoda? Přemýšleli jste někdy nad tím, jak důmyslný výtvor to je? Téměř umělecký. Jednu vrstvu odstraníte, druhá zůstane. Palimpsest moderní doby. Tak ještě že někdo mazaný vynalezl stírací mapy! S těmi tedy asi moc na výletě nepochodíte, jsou to spíše dekorace a vaše triumfy pěkně na jednom místě a všem na očích. Pokud také milujete „odškrtávání“ už navštívených míst ale červené vlaječky vám přijdou nepřehledné, neváhejte a zavěste na stěnu mapu Česka, Slovenska nebo Evropy i celého světa, podle toho, jaký jste dobrodruh.

Více informací

Ty od značky Giftio jsou velmi prvotřídně a luxusně zpracované, s detaily a třeba i různě barevnými oblastmi. V Čechách rozeznáte každý stromeček, ve světě každý ostrůvek. Nic vám už neunikne a vše máte přehledně před sebou. Pokud vás tohle nenaláká do světa, tak už nic! A představte si ten dokonalý pocit, až svou mapku dokončíte!

A jestliže si chcete zkrátit čekání na další dovolenou, nebo jen ozvláštnit pokoj, zkuste poskládat stylovou dřevěnou mapu světa na zeď!

Sdílet 0

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery

Řazení
Filtrovat

Typ knihy

Stav

Hodnocení