Série Hledej a najdi

Hledej a najdi

Máte doma zvídavého školáka, který chvíli neposedí? Předveďte mu některou z těchto atraktivních barevných knih a uvidíte, že si nedá pokoj, dokud všechny hádanky nerozluští! Přichází nové přitažlivé knížky na motivy legendárního Valdy v pruhovaném tričku, který se pořád někde schovává.

Pokud se vaše školou povinné dítko zajímá o bájné stavby minulosti či bohatý svět zvířat, bude spokojené. V nádherně zpracovaných knihách se ukrývají různé záludnosti a tajemství, která je třeba rozluštit! Kdo jiný by se toho měl chopit, než právě vaši malí detektivové? Navštivte Velkou čínskou zeď, Notre Dame či Koloseum jinak, zblízka, detailněji. Přibližte se jim doslova na dotek. A odhalíte něco překvapivého!

Milovníky fauny čeká spousta zábavy s rozvernými zvířátky. Kam se jenom ukryla? Najdete je všechna? Pojďte se sklouznout s tučňáky nebo projít ve smrkovém lese s žirafou! Ano, i to je v této veselé knížce možné. Bez problémů se dostanete rovněž do nejhlubších vod oceánu, který je opravdovou záhadou pro nás všechny. Vždyť jsme z něj dosud prozkoumali jen zanedbatelnou část! Pojďme to napravit!