Série Coco Pinchardová

Coco Pinchardová

Série známého britského autora napínavých detektivek Roberta Bryndzy je tak trochu překvapením. Série Coco Pinchardová, která má prozatím dva díly, totiž s detektivkou nemá nic společného. První díl - Ne tak úplně soukromé e-maily Coco Pinchardové - je vtipně pojatý příběh jedné spisovatelky jménem Coco Pinchardová, která se formou e-mailů a sobě vlastním humorem vyzpovídá z životní situace, do které se dostala. Měla šťastnou rodinu a úspěch. Nyní je jí přes čtyřicet a po manželově zradě musí začít znovu. Zajímavé je, že právě tuto knížku napsal Robert Bryndza v roce 2012 jako svou první.

Druhý díl série Coco Pinchardová Moje tlustá opilá svatba je z roku 2013. Je psaná opět formou e-mailů a vypráví o další životní fázi Coco Pinchardové, kdy se po rozvodu opět vrací do normálu. Má dokonce nového manžela, a i její spisovatelská kariéra se vyvíjí slibně.

Série Coco Pinchardová svým humorem a lehkou nadsázkou potěší nejen fanoušky Roberta Bryndzy, ale každého, kdo má tento druh literatury rád.