Běžně 298 Kč Nápověda Jsme transparentní

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

Dobrá záložka 80 - Princovo rozjímání

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

Dramatická sezona fotbalové Gambrinus ligy 2012/13 skončila triumfem Viktorie Plzeň. Byla v čele tabulky po většinu soutěže, od 14. kola prakticky nepřetržitě, ale nakonec se stejně rozhodovalo až ve vypjatém finiši. Svěřenci trenéra Pavla Vrby vyhráli českou nejvyšší soutěž podruhé během tří let a pomohli společně s hokejisty HC Škoda získat pro… Přejít na celý popis

Šikmý kostel 3 Dlouho očekávaná literární senzace JIŽ V PRODEJI! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Dramatická sezona fotbalové Gambrinus ligy 2012/13 skončila triumfem Viktorie Plzeň. Byla v čele tabulky po většinu soutěže, od 14. kola prakticky nepřetržitě, ale nakonec se stejně rozhodovalo až ve vypjatém finiši. Svěřenci trenéra Pavla Vrby vyhráli českou nejvyšší soutěž podruhé během tří let a pomohli společně s hokejisty HC Škoda získat pro Plzeň double, tedy titul ve dvou nejsledovanějších sportech v republice. V této knize je chronologicky zaznamenána cesta Viktorie Plzeň za ligovou mistrovskou korunou. Ohlédnutí za jednotlivými zápasy doplňují statistiky a kvalitní fotografie. Publikace je jedinečnou připomínkou, s níž se každý fanoušek může i po letech vracet ke skvělé sezoně, v níž západočeský klub obnovil vládu nad tuzemským fotbalem.