Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Kniha ( pevná vazba )
Při zaslání zboží balíčkem
K nákupu nad 1699 Kč dárek zdarma v hodnotě 198 Kč
Stalinova baletka - Příběh odvahy a boje o přežití v sovětském Rusku
Lucy svou tchyni poznala před pěti lety. Ačkoli se k ní Diana tehdy chovala přátelsky a zdvořile, Lucy okamžitě poznala, že nesplňuje její představy. I přesto se jí snažila vždycky zavděčit.Teď se našlo Dianino tělo a vedle něj dopis na rozloučenou. V něm se píše, že raději zemře hned, než aby sváděla únavný boj s rakovinou.Jenže při pitvě se… Přejít na celý popis
Lucy svou tchyni poznala před pěti lety. Ačkoli se k ní Diana tehdy chovala přátelsky a zdvořile, Lucy okamžitě poznala, že nesplňuje její představy. I přesto se jí snažila vždycky zavděčit.Teď se našlo Dianino tělo a vedle něj dopis na rozloučenou. V něm se píše, že raději zemře hned, než aby sváděla únavný boj s rakovinou.Jenže při pitvě se žádná rakovina nenajde. Místo toho patolog odhalí stopy jedu a dušení.Navíc je zřejmé, že každý člen rodiny něco tají. Ale co? A kdy už konečně všechno to tajnůstkaření skončí?
4.6 z 5 12 hodnocení čtenářů
9× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Dominika B. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Tak tohle jsem presne potřebovala! Nenáročné rodinne drama na ani ne 300 stránkách. Od Tchyne jsem nic nečekala, ale přečetla jsem ji za 2 dny. Proste musite vedet, jak to celé bylo. Ve vyprávění se střídá soucasnost a minulost dvou žen- Lucy a jeji tchyne Diany, dvou odlišných žen, které spojuje laska k Olliemu, Diany synovi. Z nenadani Diana zemře. Začíná koloběh odkryvani tajemství, řešení sporů a hlavně sok v podobě výsledků vyšetřování- asi se nejednalo o sebevraždu, jak si všichni původně mysleli. Doporucuji všem, co si chtějí přečíst něco svizneho, mysteriózního anebo zkratka pro ty, kteří se potrebuji přesvědčit, že jejich rodiny jsou v porovnání s touto normalni. 5/5
AB registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Opravdu jednim dechem. Konec me rozplakal. Dobra prace.
Veronika Horáková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Tchyně mě neskutečně bavila. Čím více jsem jsem byla do knihy začtená, tím více jsem chtěla vědět, jak to dopadne. Prostě jedna z těch knih, kdy musíte číst dál a dál. Bavilo mě, jak je kniha strukturovaná, kdy je příběh vyprávěn z pohledu dvou postav, v minulosti a v přítomnosti a postupně se odhaluje, co se stalo. Na databázi knih jsem četla, že někteří čtenáři knihu srovnávají s Matčinou hrou a Tchyně je za ně třeba slabší. Za mě tyto dvě knihy spolu zas tak společného nemají, kromě toho, že jsou obě skvělé, takže rozhodně doporučuji k přečtení.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....