4.7 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení V úterý 24. 2. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
491 Kč s DPH
Běžně 549 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Vrchní inspektor Gamache je požádán, aby zajistil bezpečnost na přednášce hostující profesorky. Ačkoli váhá, proč by tímto měl být pověřen šéf oddělení vražd, zní to docela jednoduše. Ovšem jen do chvíle, než Gamache objeví odpudivou agendu profesorky Robinsonové. Požádá tedy vedení univerzity, aby akci zrušila. Ta to odmítne s… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
AKCE Kruh
-
Uprostřed kruhu
-
Bretaňské noci
-
Nenávist
-
Krvavá spása
-
Bretaňská sláva
-
Šest rakví
-
Kluci bez srdce
-
Hladový hrob
-
Tichá noc Hercula Poirota
-
Mrazivé vyhlídky
-
Vražda v rodině
-
Kdo hledá pravdu?
-
Hrob na kopci
-
Hodinářův trik
-
Vraždy v Cherringhamu - Hra se smrtí
-
Pobřeží špionů
-
Náměsíčník
-
Sherlock Holmes a Nesmrtelný muž
-
Vždyť je to hračka
-
Tajný večírek
-
Tanečník
-
Závod s časem
-
Vražda v opatství
Vrchní inspektor Gamache je požádán, aby zajistil bezpečnost na přednášce hostující profesorky. Ačkoli váhá, proč by tímto měl být pověřen šéf oddělení vražd, zní to docela jednoduše. Ovšem jen do chvíle, než Gamache objeví odpudivou agendu profesorky Robinsonové. Požádá tedy vedení univerzity, aby akci zrušila. Ta to odmítne s odvoláním na akademickou svobodu a obviní Gamache z cenzury a intelektuální zbabělosti. Zanedlouho však začnou profesorčiny názory pronikat do rozhovorů. Šíří se a infikují. Pravda a skutečnost a klam jsou tak zmatené, že je téměř nelze od sebe odlišit. Z diskusí se stávají debaty, z debat hádky, z nich v boje. Ovšem Abigail Robinsonová lidem slibuje, že pokud ji budou následovat „Všechno bude v pořádku“. Jenže ne pro všechny. Když je spáchána vražda, připadne Armandu Gamachovi, jeho zástupci Jeanu Guyi Beauvoirovi a jejich týmu úkol vyšetřit zločin i toto mimořádné lidové poblouznění. A šílenství davů.
- série
- Případy vrchního inspektora Gamache 17. díl z 20
- Další ze série
-
16.
Ďáblové jsou tu
17. Šílenství davů
18. Svět kuriozit
19. Šedý vlk
20. The Black Wolf
- kategorie
-
Knihy »
Beletrie »
Detektivky, Thrillery a Horory »
Světové detektivky
- Nakladatel
- Kalibr
- Rozměr
- 153 x 234 x 39
- datum vydání
- 31.10.2024
- ean
- 9788028401047
- Vazba
- pevná vazba
- Hmotnost
- 638 g
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 504
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-284-0104-7
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.5 z 5 6 hodnocení čtenářů
5× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Jitka Malá registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Precteno jedním dechem
Přečíst více -
We_me registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Tento počin jsem dostala od “ježíška” a teda bylo to nejspíš za trest :D. No ne je vcelku blbý dostat 17 díl jako první. Nejen že jména hlavních hrdinů jsou přesně ty, které skoro nedokážete vyslovit natož si je pamatovat, ale ani se mi nelíbilo postcovidové téma spojené s prosazením legálního zabíjení postižených miminek. Starý pan inspektor Gemache, byl prostě starý bez velké dynamiky. Nejspíš to bylo tím, že jsem jeho postavu neznala, ale i tak to bylo hodně zdlouhavé. Jediné plusové body mělo to, že se o pravdu do poslední chvíle nedalo určit, kdo je vrah, protože do příběhu bylo zapleteno mnoho postav.
Přečíst více -
Hana Rejfková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Opět další skvělý díl. Při čtení si obrazově představuji co autorka popisuje, vesničku Three Pines mám moc ráda i její obyvatelé. Již mám všech 16 dílů a čekám na další. Jen tuto sérii chce číst od začátku, protože díly na sebe navazují i když je každý díl ukončen vyřešením a zatknutím vraha.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Místo na lásku: Lilly Lucas přináší povedený start nové série | RECENZE
-
Máme pro vás dárek: audioknihu „Honba za meteorem“ zdarma
-
Julie Caplinová vydá svou prvotinu i nový Romantický útěk
-
6 nejčtivějších únorových novinek
-
České vydání Alchemised: ilustrace a barevná ořízka potvrzeny. Předobjednávky spuštěny
-
Za hranicí času: kniha, u které budete chtít „ještě jednu kapitolu“ | RECENZE
-
Nevíte, co číst? Prolistujte si náš nový knižní katalog na jaro 2026
-
Neotvírat!!! Kouše! Proč děti tuhle knihu milují?
-
Kniha Azraelova – drsná, temná a překvapivě návyková | RECENZE
-
Filmová adaptace Vyhnání Gerty Schnirch už za pár dní na HBO. Podívejte se na trailer
-
10 tipů na romantické knihy, z kterých si sestavíte balíček 10 za 500,-
-
Urbex, smrt a švédský chlad – vítejte v Rezavém lese