Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.8 z 5 22 hodnocení čtenářů

17× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • V. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    Laughing, crying, and my heart aching... ❤️ I love Off the ice trilogy but I think I like Revolve the best. I've just found myself relating to Dylan (and Sierra) in many ways. I love and understand the way both of them try to seem strong, brave and carefree just because they don't want to worry their friends and families. Reading this book shifted something inside me, and I need to process it yet. Either way I strongly recommend this book to every romantic girl/woman, who happens to enjoy a little bit of smug (or more )

    Přečíst více
  • Dáda registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

    Za mě asi nejlepší série hokejových romancí. Každý díl byl velice povedený a tenhle není výjimkou. S Dylanem a Sierrou se ve spoustě věcí ztotožňuju a přirostly mi k srdci asi nejvíc. Opět nechyběla chemie, emoce ani humor a čtení mě opravdu bavilo. Pro mě to byla oddechovka po složitých fantasy světech.

    Přečíst více
  • Panenka33 registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

    ...třetí díl série, byl také perfektní, kluci jsou skvělí, takový zlatí retrývři, miláčci. Bavila mě dynamika mezi hrdiny, celá série je povedená, určitě dopuručuji

    Přečíst více
  • Teretela registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    Ostatně jako předchozí knihy, i tahle mně nadchla. Libí se mi jak se v knize prolínají i ostatní páry z předchozích knih, a vidím jejich posun. Ke knize. Možné spoilery. Dylan je až moc přehnaně vázanej, a Sierra zbytečne moc odmítavá. I přes veškerou jeho snahu, má pořád potřebu myslet na Justina a porovnávat je. Veškerou tíhu bere na sebe, a Dylan udělá cokoliv, aby ji od všeho pomohl. Jeji vztah se vyvíjí pomaleji než třeba předchozí vztahy z knih. Ale o to víc je krásnější vzhledem k tomu že tohle je jeich společné poprvé. Knihu rozhodně doporučuji, pokud jste si stejnem jako já zamilovaly i ostatní hlavní hrdiny.

    Přečíst více