První kniha hřbitovní
Kniha ( pevná vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Příběh dítěte, jež vychoval hřbitov.Nikdo Owens, přezdívaný Nik, se narodil jako obyčejný kluk. A obyčejným by i zůstal, kdyby jeho rodinu kdosi nevyvraždil a kdyby se Nika neujali a nevychovávali ho duchové, vlkodlaci a další záhrobní bytosti, včetně jeho ochránce, který nepatří do světa živých ani mrtvých. Nik nesmí opouštět hřbitov, venku… Přejít na celý popis
Příběh dítěte, jež vychoval hřbitov.Nikdo Owens, přezdívaný Nik, se narodil jako obyčejný kluk. A obyčejným by i zůstal, kdyby jeho rodinu kdosi nevyvraždil a kdyby se Nika neujali a nevychovávali ho duchové, vlkodlaci a další záhrobní bytosti, včetně jeho ochránce, který nepatří do světa živých ani mrtvých. Nik nesmí opouštět hřbitov, venku mu totiž hrozí nebezpečí v podobě vraha jeho rodiny – člověka jménem Jack. Přesto na hřbitově zažije řadu dobrodružství – poradí si s pradávným, modře potetovaným Piktem, projde branou do opuštěného města ghúlů nebo se setká s podivným, děsivým Ševelem. Připomíná vám to jiný slavný příběh dítěte vychovávaného mimo jeho přirozené prostředí? Máte pravdu, Knihy hřbitovní jsou poctou i parafrází Knih džunglí Rudyarda Kiplinga. Adaptace Knihy hřbitovní do podoby obrazové novely je rozdělena do dvou svazků.
- série
- Hřbitovní kniha 1. díl z 2
- Další ze série
-
1.
První kniha hřbitovní
2. Druhá kniha hřbitovní
- kategorie
-
Knihy »
Beletrie »
Sci-fi, Fantasy a Komiksy »
Komiksy »
Fantasy a sci-fi
- Nakladatel
- Comics Centrum
- Rozměr
- 178 x 245 x 22
- jazyk
- čeština
- Vazba
- pevná vazba
- Hmotnost
- 667 g
- isbn
- 978-80-88152-15-6
- Počet stran
- 192
- datum vydání
- 30.09.2016
- ean
- 9788088152156
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.5 z 5 6 hodnocení čtenářů
3× 5 hvězdiček 3× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
Lucie Pelčáková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Mou první knihou od Gaimena se stal komiks. Nelituji toho. První kniha hřbitovní je nejen překrásný umělecký výtvor, ale také skvělý příběh se spoustou energie a akčnosti. Příběh je dle mého originální - malé miminko se zachrání před hrozným osudem a ujme se jej upír a duchové na starém hřbitově. Dílo jsem přečetla v jednom dechu a musím uznat, že už teď se těším, jak se dostanu k pokračování.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Maloobchodní cena
Minimální prodejní cena:
0 Kč
Nápověda
Články, které stojí za pozornost
-
Místo na lásku: Lilly Lucas přináší povedený start nové série | RECENZE
-
Máme pro vás dárek: audioknihu „Honba za meteorem“ zdarma
-
Julie Caplinová vydá svou prvotinu i nový Romantický útěk
-
6 nejčtivějších únorových novinek
-
České vydání Alchemised: ilustrace a barevná ořízka potvrzeny. Předobjednávky spuštěny
-
Za hranicí času: kniha, u které budete chtít „ještě jednu kapitolu“ | RECENZE
-
Nevíte, co číst? Prolistujte si náš nový knižní katalog na jaro 2026
-
Neotvírat!!! Kouše! Proč děti tuhle knihu milují?
-
Kniha Azraelova – drsná, temná a překvapivě návyková | RECENZE
-
Filmová adaptace Vyhnání Gerty Schnirch už za pár dní na HBO. Podívejte se na trailer
-
10 tipů na romantické knihy, z kterých si sestavíte balíček 10 za 500,-
-
Urbex, smrt a švédský chlad – vítejte v Rezavém lese