Poslední noc v Château Marmont Lauren Weisberger

Poslední noc v Château Marmont - Lauren Weisberger

Poslední noc v Château Marmont

Lauren Weisberger

Četl(a) jsem
Chci přečíst

Kniha ( pevná vazba )

 • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

K nákupu nad 149 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Recepty z pořadu Rady ptáka Loskutáka

K nákupu nad 699 Kč dárek zdarma v hodnotě 279 Kč

Recepty z pořadu Rady ptáka Loskutáka

Brooke ráda četla fantastický plátek Last Night, zaměřený na drby o celebritách. Ale jenom do té doby, než se její manželství stalo hlavní zprávou týdne.K oduševnělému a tajemnému Julianu Alterovi to Brooke přitahovalo od chvíle, kdy ho v jednom temném baru v East Village poprvé slyšela zpívat Hallelujah.Teď, po pěti letech manželství, Brooke… Přejít na celý popis

Spolek Jane Austenové Jenner Natalie Román z autentického prostředí o naději, smutku ze ztrát i o lásce, který dokáže potěšit nejen fanoušky Jane Austenové. Více informací

Popis

Brooke ráda četla fantastický plátek Last Night, zaměřený na drby o celebritách. Ale jenom do té doby, než se její manželství stalo hlavní zprávou týdne.K oduševnělému a tajemnému Julianu Alterovi to Brooke přitahovalo od chvíle, kdy ho v jednom temném baru v East Village poprvé slyšela zpívat Hallelujah.Teď, po pěti letech manželství, Brooke pendluje mezi dvěma zaměstnáními – jako odbornice na výživu v New York University Hospital a jako konzultantka na dívčí škole v Upper East Side, kde se dívky se stravovacími poruchami nekontrolovatelně cpou – aby manželovi pomohla splnit sen o tom, že prorazí v hudebním světě.Když Julian po letech hraní v Manhattanských klubech a po těžké práci stážisty v různých vydavatelstvích konečně podepíše smlouvu se Sony, začíná to vypadat dobře. I když mu nikdo neslibuje, že se jeho album vůbec někdy dostane do vysílání, Julian stejně tráví v nahrávacím studiu dlouhé hodiny. To všechno se změní poté, kdy je Julian požádán, aby vystoupil v show Tonight s Jayem Lenem – a doslova přes noc je katapultován ke slávě. Téměř denně se naskýtají nové možnosti – nový značkový šatník, šňůra s Maroon 5, dokonce i vystoupení na Grammy.Nově získaná sláva je napřed zábavná – kdo by nechtěl bydlet na zámku Château Marmont nebo navštívit natáčení jednoho z nejoblíbenějších televizních pořadů? Přesto se ale zdá, že je Brookin sladký manžel – stejný muž, který neumí ovládat teplou vodu ve sprše a který nosí ponožky do postele – čím dál víc nepřítomný, a to i za těch vzácných večerů, kdy jsou doma spolu. Když se zprávy o Brooke a Julianovi dostanou až na stránky bulvárních časopisů, začíná o správnosti svého manželství pochybovat, až je nakonec nucena najít kompromis mezi tím, co si myslí, že chce, a co skutečně potřebuje.

Sdílet 0

Nakladatel
Baronet
datum vydání
1.03.2013
isbn
978-80-7384-663-3
ean
9788073846633
Jazyk
čeština
Počet stran
376
Vazba
pevná vazba
Rozměr
135x206mm

Jak si vede v knihy Dobrovský?

142696. v e-shopu | 160429. minulý týden

2222. v Romány pro ženy |

Hodnocení a recenze čtenářů

4.0 z 5 3 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Anett

  Lauren je moje oblíbená spisovatelka, její knihy jsou takovéto letní čtení a tato kniha mezi ně taky patří :-)

  Kniha, Baronet, 2013, 9788073846633

 • 4 z 5 hvězdiček Bára

  Další velmi čtivá kniha, talentované autorky. Musím řici, že jsem po přečtení první knihy " Ďábel nosí pradu" stanu takovým jejím fanouškem a přečtu všechny knihy, které napsala. Určitě jsou to knihy u kterých si příjemně odpočinu a pobavím. Tato nebyla výjimkou.

  Kniha, Baronet, 2013, 9788073846633

 • 3 z 5 hvězdiček Veronika

  Na začátku jsem myslela, že knihu odložím. Zbytečně zdlouhavý, ale vyplatilo se vydržet. Děj se potom konečně rozjel a byla to super oddechovka.

  Kniha, Baronet, 2013, 9788073846633

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora