Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Kniha ( pevná vazba )
Při zaslání zboží balíčkem
K nákupu nad 1699 Kč dárek zdarma v hodnotě 198 Kč
Stalinova baletka - Příběh odvahy a boje o přežití v sovětském Rusku
Podívejte, žirafa! Jak ta má ráda svoje skvrny! Zbožňuje je tak moc, že když přijde čas mytí, schová se. Chcete vědět, jestli se nakonec přece jen vykoupe? Trpělivost, slepičí babička vám všechno poví. Nezapomeňte si dobře vymydlit uši, abyste všechno slyšeli!
Podívejte, žirafa! Jak ta má ráda svoje skvrny! Zbožňuje je tak moc, že když přijde čas mytí, schová se. Chcete vědět, jestli se nakonec přece jen vykoupe? Trpělivost, slepičí babička vám všechno poví. Nezapomeňte si dobře vymydlit uši, abyste všechno slyšeli!
3.0 z 5 28 hodnocení čtenářů
8× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 6× 3 hvězdičky 6× 2 hvězdičky 6× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Jitka Mašindová registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček
Ilustrace pěkné, text je o poznání horší. Často krkolomné obraty. Oddechla jsem si, když jsme knížku dočetli a zavřeli. Ani mi nevadilo, že na konci nebyla pointa nebo nějaké rozuzlení ;)
Eliška Brabencová registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Ilustrace krásné, ale texty hrůza. Dítě to nemůže pochopit... Takže si vymýšlím vlastní příběh. Jsem ráda, že jsem knihu koupila v akci, protože za plnou cenu určitě nestojí.
Markéta Baumannová registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Obrázky krásné,ale jinak velké zklamání. Text opravdu nepovedený. Sice jsem koupila ve slevě,ale rozhodně nebudu zkoušet další z této série
Sarka K registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Deti knihu maji moc rady, ale me se dost nepozdava ta cestina... musim to pri cteni pomerne dost menit, aby to bylo aspon trochu jasne. Pointa knihy take nic moc... ale co naplat... deti maji tyto knizky rady. :-)
Vera registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
Krasne ilustrace a dal by se z toho udelal krasny pribeh, bohuzel me tato cela edice zklamala, respektive ty 3 knizky, ktere doma mame. Cekala jsem vic, cekala jsem neco s pointou a poucenim pro deti, to se bohuzel nekona.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....