Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Kniha ( měkká vazba )
357 Kč s DPH
Běžně 399 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Temně vášnivá romance o dohodnutém manželství s miliardářem z pera autorky knih Nesprávná nevěsta a Dočasná manželka.brbrFaye je žena, která Diona Windsora irituje byť jen svou vlastní přítomností – natož aby se s ní chtěl oženit. A přesto této okouzlující pianistce, se kterou byl zasnouben už od dětství, nemůže uniknout.brbrDion dával… Přejít na celý popis
Temně vášnivá romance o dohodnutém manželství s miliardářem z pera autorky knih Nesprávná nevěsta a Dočasná manželka.brbrFaye je žena, která Diona Windsora irituje byť jen svou vlastní přítomností – natož aby se s ní chtěl oženit. A přesto této okouzlující pianistce, se kterou byl zasnouben už od dětství, nemůže uniknout.brbrDion dával celé roky najevo svůj nezájem, všechny jeho pokusy si Faye od těla však přicházejí vniveč v okamžiku, kdy ji pouhé měsíce před dlouho naplánovanou svatbou spatří s jiným mužem.brbrStačí mu jeden pohled, aby si uvědomil, že už nemůže dál utíkat. Čas vypršel a ať se jí to líbí, nebo ne, je jeho.brbrNebo by mohla být… kdyby ji neměla moc zničit tajemství, která Dion skrývá.brbrNežádoucí sňatek je třetím pikantním románem ze série Rod Windsorů. Každá kniha ze série vypráví příběh jiného sourozence, každou knihu je proto možné číst samostatně.
4.5 z 5 70 hodnocení čtenářů
44× 5 hvězdiček 20× 4 hvězdičky 5× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Terez registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Zatím nejslabší díl. Můj favorit je první díl, ale třeba autorka ještě překvapí v některém z následujících dílů .
Tereza Havlíčková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Příběh Diona a Faye je můj nejoblíbenější díl z celé série a jen o kousek předběhl příběh Lexe a Rayi. Ale miluji celou serii Windsorů. ♥️
Monika Stehlíková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Miluju tuhle serii, tesim se na dalsi dil. Dil od dilu je to lepsi.
Cathy registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Za mě možná zatím nejlepší díl z této série. To, že autorka umí pracovat s emocemi jsme si mohli ověřit i v předchozích knihách. Tady to není jinak. Byla jsem strašně zvědavá na tento příběh, jestli mě dokáže vtáhnout a udržet - a ano! Čtení byl takový příjemný relax, protože už vlastně tušíte jak to skončí.
kniha_s_vinem registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Na pokračování téhle série se vždy strašně moc těším. Nevím jak se to stalo, ale všechny postavy jsem si neskutečně oblíbila a nemůžu se dočkat jejich vlastních příběhů. ✨ V tomto díle sledujeme Diona, třetího z bratrů, o kterém jsme se v dílech minulých moc nedozvěděli a možná proto jsem si jeho příběh musela přečíst co nejdřív. Ze začátku mi čtení dělalo velký problém, protože autorka se tentokrát vážně nebála a zakomponovala do příběhu dost těžkých a citlivých témat. Faye i Diona si rychle oblíbíte. Oba neustále pronásleduju minulost, se kterou se nedokážou vypořádat a dost jim ovlivňuje společnou přítomnost. Jejich vztah byl ke konci fakt nádherný. Byli tam jeden pro druhého, překonali překážky a uvědomili si, že jsem pro sebe stvořeni. Ale ze začátku jsem s jejich chemií měla dost problém. V jednu chvíli se navzájem vyhýbají, nedokážou se na toho druhého skoro podívat a pak najednou střih, touží po sobě a vlastně si nedokážou představit život bez toho druhého. Na mě to bylo až moc rychlé a neuvěřitelné. Co samozřejmě nesmím zapomenout zmínit je babička Anne. V každé díle si říkám jaká je to manipulativní mrcha a na konci se musím smát, jak její intriky vždycky dokonale vyjdou. Modlím se ať na další díly nečekáme dlouho, protože tahle série mě fakt baví.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....