Najdi mé oblíbené věci

Najdi mé oblíbené věci - Nedostupné

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Imaginární svět

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 249 Kč

Imaginární svět

Prožijte spolu se svým dítětem zábavné chvilky a popusťte společně uzdu fantazii s touto knihou plnou zajímavých postav, legračních ilustrací a zábavných příběhů! Kniha s pevnými stránkami, která je ideální pro předškoláky i zdatné čtenáře – naučí se v ní identifikovat postavy a hledat a počítat zajímavé předměty na stránkách plných obrázků se… Přejít na celý popis

Sharon M. Peterson: Reparát z lásky To pravé letní oddechové čtení, pokud chcete něco milého, ale z Young Adult románků jste už „vyrostli“. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Prožijte spolu se svým dítětem zábavné chvilky a popusťte společně uzdu fantazii s touto knihou plnou zajímavých postav, legračních ilustrací a zábavných příběhů!

Kniha s pevnými stránkami, která je ideální pro předškoláky i zdatné čtenáře – naučí se v ní identifikovat postavy a hledat a počítat zajímavé předměty na stránkách plných obrázků se zábavnými scénami.

Tato skvělá interaktivní kniha vaše děti vtáhne do děje na stránkách a povzbudí je, aby se zapojily do akce. Na každé stránce je vyobrazené jiné místo, jako je třeba sluncem zalitá pláž, barevné hračkářství nebo krásný park. A hlavně je všude plno zajímavých postav!

Děti si na jednotlivých stránkách mohou všimnout rozličných věcí, jako jsou hračky, zvířata, lidé a další, následně se je naučí spočítat, pojmenovat a vymyslet jim příběh. Na každé straně jsou také drobné nápovědy, které podpoří všímavost, konverzační dovednosti a zvídavost.

Sdílet 0

Nakladatel
Drobek
Rozměr
207 x 257 x 17
isbn
978-80-277-1040-9
Počet stran
16
Vydání
1
ean
9788027710409
Vazba
pevná vazba
datum vydání
30.03.2022

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

5.0 z 5 3 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Anna Chlopčíková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Kniha se mi líbí v tom, že všechny vyobrazení ( v parku, na trzích..) procházejí stejné postavy, se kterými se na začátku knihy seznámíte. V knize je šest skupinek postav (rodina, kamaradi, pán se psy...) Tvoří to tedy ucelené příběhy, které si můžete předem třeba projít, ať víte co dítěti vyprávět. Anebo se ktomu budete vždy vracet, objevovat spolu, a říkat si, co se to stalo. Např. Ve městě maminka odevzdá dcerku Míšu do školky. Pozdeji už jsou spolu v parku, takže můžeme říct, ze si dcerku vyzvedla ze školky, a šli si asi pohrát na hřiště. Mimo to uvidíme, že koloběžka z předchozí stránky (kterou jsme měli na první stránce hledat) opřená o plot patřila malé Míše..a kam asi pokračují? Otočíme stránku. Jsou v hračkářství a u pokladny kupují dárek. Komu asi bude? Kdo má narozeniny? To zjistíte na dalších stránkách.. (Pokud to dítěti neprozradíte, vy podle textu dole víte, že je pro Míšu) V porovnání s jinou hledací knížkou taky oceňuji, že obrázky nejsou tak titěrné.

  Přečíst více
 • Martina Ondovčáková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Moji dceru (3 roky) kniha velmi baví. Je krásně zpracovaná a hledání s příběhem je opravdu originální.

  Přečíst více
 • Ján Janec registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Kniha má nádherne spracovanie, ilustrácia a príbeh, ktorý na základe hľadania a nájdenia, posúva tento celok na inú úroveň, ako sme zvyknutý. Tých príbehov, ktoré nemusia na seba nadvezovať, alebo aj môžu je hneď niekoľko. Záleži, len na vašej fantázií, ako budete s touto knihou narábať. Ja vám ju určite odporúčam.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 279 Kč Nápověda