Na výletě s Mary Poppins

Na výletě s Mary Poppins

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Diagnózy času

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 799 Kč

Diagnózy času

Klasika mezi pohádkami ožívá na stránkách unikátně zpracované knihy. Netradiční ilustrace s výřezy budov, postav a předmětů využívají hru světla a stínu. Díky tomu přináší čtenářům skutečně nezapomenutelný zážitek při jejím listování a přímo vybízí k láskyplnému zacházení a vyvolává nostalgické vzpomínky. Na výletě s Mary Poppins bude skvělým… Přejít na celý popis

Martin Moravec: Marek Dvořák: Mezi nebem a pacientem Jak vypadá práce doktora ve vrtulníku? Na které vzlety nikdy nezapomene? Kdy měl při zásahu strach a co už by ve službě nechtěl zažít? Předobjednejte si fascinující rozhovor s Markem Dvořákem, lékařem letecké záchranky. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Klasika mezi pohádkami ožívá na stránkách unikátně zpracované knihy. Netradiční ilustrace s výřezy budov, postav a předmětů využívají hru světla a stínu.

Díky tomu přináší čtenářům skutečně nezapomenutelný zážitek při jejím listování a přímo vybízí k láskyplnému zacházení a vyvolává nostalgické vzpomínky.

Na výletě s Mary Poppins bude skvělým dárkem pro všechny, kteří milují neotřelé designové kousky a nevšední věci.

Je krásné letní ráno a v třešňové aleji panuje klid. Michal s Janou běží do parku vyzkoušet nového papírového draka. Ale co se to na obloze rýsuje za stín? Nebude to Mary Poppins, která za dětmi přiletěla na návštěvu? 

Výlet s Mary Poppins doplňuje množství krásných a netradičních ilustrací, jež ve spojení s působivým příběhem dávají dohromady skutečně nezapomenutelnou knihu.

Avšak kdo to poletuje támhle na provázku?
„Mary Poppins!“ křičí děti.
„Jestlipak jste byli hodní, přátelé mí milí?
Vidím vám to na očích, že vy jste lumpačili?“

 

Sdílet 0

Nakladatel
Edice Knihy Omega
Rozměr
130x200 mm
isbn
978-80-7585-083-6
Počet stran
40
datum vydání
13.09.2018
ean
9788075850836
Vazba
pevná vazba
jazyk
čeština

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.1 z 5 23 hodnocení čtenářů

12× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • 5 z 5 hvězdiček Zuzana registrovaný uživatel

  Koupila jsem knihu pro naseho malého syna. Je opravdu nádherná! Těším se, az si v ni budeme listovat...

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075850836

 • 5 z 5 hvězdiček Iva Tóthová registrovaný uživatel

  Nádherná kniha, opravdu vyjmečné zpracování, takový skvost v knihovničce. Koupená pro dcerku 9let a je z ní nadšená úplně stejně jako já.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075850836

 • 4 z 5 hvězdiček Terezie Skalická registrovaný uživatel

  Neodolala jsem reklamní masáži a včera za hodně zvýhodněnou cenu zakoupila pro dceru. Obě jsme knihu přečetly za večer. Není špatná, má jisté kouzlo a jak jsem zjistila, mezi čtenáři je hodně pozitivně hodnocená a chválená. Což knize přeji. Mě vzhledem k těm hodnocením trochu zklamala. Jsou na trhu zajímavější knihy, ale bohužel bez té mediální kampaně zapadnou mezi to obrovské množství vydávané literatury. Ale tak to má být. Jsou různé druhy knih, některé se trefí do lidového vkusu, zazáří jako hvězda, ale po krátkém období, kdy se jich prodá obrovské množství, se tak nějak ztratí, vyblednou vlivem dalších takových všeobecně oblíbených knih, respektive jsou jimi nahrazeny. Některé oblíbené knihy přetrvávají na vrcholu delší dobu, některé se do toho vrcholu nikdy nedostanou, ale zase je u nich typické, že se prodávají, ač pomálu, ale velmi velmi dlouho. Nedokážu odhadnout, jak to bude s touto knihou, ostatně nejsem knihkupec, natož zkušený knihkupec. Na závěr si neodpustím malou poznámku - v doprovodném videu ke knížce moc pěkná a milá paní vyprávěla o tom, jak tato krásná knížka podněcuje fantazii čtenáře. Krásná knížka to je, souhlasím, ale zda podněcuje fantazii, to si nejsem docela jista. Fantazii živí spíše knihy bez obrázků, u kterých, chcete-li mít z četby řádný zážitek, musí Vaše fantazie pracovat naplno, aby si vynahradila absenci obrázků. Musí jít samozřejmě o knihy určité kvality, které jsou schopny tyto obrazy lidské fantazie vyvolat. Ale tato knížka? Určitě může velmi pozitivně působit na čtenáře - vyvolávat určité pozitivně laděné emoce. A to je dobře a je to také jedna z funkce knih, respektive četby. Ale tady v té knize je všechno hotové, předpřipravené k tomu, aby čtenář knihu otevřel a kochal se, nikoli aby zaměstnával fantazii. Nakonec po těch výtkách (i když se nejedná o výtky v pravém slova smyslu, spíše o komentáře) musím knihu i pochválit - přesné a jemné výřezy ve stránkách jsou působivé, atmosféry knihy je kouzelná.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075850836

 • 3 z 5 hvězdiček Kateřina Muzikantová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  O cteni tu moc nemuze byt rec, v knize je jen par vet. Knizku beru spise jako umelecky pocin, stejne jako potesi spis rodice nez deti. Zpracovana je ale krasne. Za plnou cenu bych ovsem nekoupila ani nahodou, vychytala jsem v akci za usmevnych 89kc ;)

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075850836

 • 3 z 5 hvězdiček Lucie Bartůňková registrovaný uživatel

  Krásně zpracované vyřezávané obrázky, pro (malé) děti nedoporučuji, kniha je křehká. Koupila jsem ji během akce za 99,- za tu cenu super kousek, za plnou cenu bych by mě asi mrzelo, že chybí rozpracovanější příběh a textu je málo.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075850836

 • 1 z 5 hvězdiček Anonym registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Skoro žádný text. Myslela jsem, že bude doprovodný text ke každé stránce pěkný, rozvitý a na každé straně je jedna věta a vyřezaný obrázek, který ani nelze prakticky použít, protože je jednak detailně propracovaný, takže se člověk boji na něj sáhnout a jednak na stinohru teda nepraktický. Dovedu si představit že by stála 200, ale 450 Kč za knihu co bude v knihovně a žádný zajímavý příběh o výletě tam není... Už dlouho mě žádná kniha takhle nezklamala. Nedoporučuji.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075850836

 • 3 z 5 hvězdiček Michaela Smejkalová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Graficky zpracováno opravdu nádherně, avšak nepovažovala bych ji primárně jako dětskou knihu, spíše sběratelský kousek. A nebo děti starší tak 15let, kterým se hned nepodaří ji nechtěně třeba potrhat..Na trhu jsou mnohem lepší a bohužel tedy i méně známější knihy.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075850836

 • 5 z 5 hvězdiček Anonym registrovaný uživatel

  Pro dite. Skvely vypraveni a moc vtipný.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075850836

 • 4 z 5 hvězdiček Michal registrovaný uživatel

  Úchvatně zpracovaná kniha pro malé miláčky. A Mary Poppins? Které dítě by ji nemilovalo.

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075850836

 • 3 z 5 hvězdiček Barbora Hájková registrovaný uživatel

  Velmi hezky napsané a určitě čtivé, ovšem oproti jiným aktuálně zakoupeným dětským knihám, co máme doma, mi přijde, jako by se kniha trošku ztrácela a nezanechala takový dojem .

  Kniha, Edice Knihy Omega, 2018, 9788075850836

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální akční cena: 0 Kč Nápověda