5.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Skladem 3 ks
- Doručení ZDARMA od 1299 Kč, do 25. 5. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
268 Kč s DPH
Běžně 299 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Průvodce přináší perfektní tipy pro každého. Najdete zde to nejlepší ze všeho, co Londýn nabízí. Kniha představí nejzajímavější památky, muzea, parky, restaurace, obchody, dětské atrakce... Doporučí vždy 10 nejlepších tipů v dané kategorii. Průvodce oceníte pro jeho přehlednost, skladný formát a vloženou mapu. Průvodce Londýn z edice TOP 10… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Londýn - Víkend, 2. vydání
-
Londýn - Průvodce do kapsy
-
AKCE Anglie
-
Vídeň - TOP 10
-
Neapol a pobřeží Amalfi - TOP 10
-
Sicílie - TOP 10, 2. vydání
-
AKCE Secret London - an Unusual Guide
-
Sevilla - Víkend
-
Toulky Velkou Británií a Irskem
-
Valencie - Víkend
-
Kyklady - Víkend
-
Kate & Londýn - Město plné samolepek
-
Benátky - TOP 10
-
Helsinky, 2. vydání
-
Skotsko - Travel Guide
-
Island - TOP 10
-
Skandinávie - Cesty divočinou
-
AKCE Velká Británie / Irsko 1:300 T
-
Budapešť - Víkend
-
Jací jsou? - Skotové
-
Itálie - velký průvodce, 2. vydání
-
Sicílie - Průvodce do kapsy
-
Skotsko - Inspirace na cesty
-
Athény - do kapsy, 3. vydání
Průvodce přináší perfektní tipy pro každého. Najdete zde to nejlepší ze všeho, co Londýn nabízí. Kniha představí nejzajímavější památky, muzea, parky, restaurace, obchody, dětské atrakce... Doporučí vždy 10 nejlepších tipů v dané kategorii. Průvodce oceníte pro jeho přehlednost, skladný formát a vloženou mapu.
Průvodce Londýn z edice TOP 10 přináší perfektní tipy opravdu pro každého. Najdete zde to nejlepší ze všeho, co město nabízí – od módní čtvrti Hoxton až po intelektuálský St James’s. Najdete v něm užitečné tipy: jak na místa, která lze navštívit bezplatně, tak i na taková, kde se nebudete prodírat davy turistů; navíc 13 itinerářů, díky nimž zvládnete v krátkém čase navštívit více památek. Přidejte inspirativní fotografie a podrobné mapy a máte skvělého společníka na cesty. Příjemnou zábavu s touto knížkou a užijte si Londýn!
Protože většina z nás se chce na dovolené také bavit, přichází kniha s dalšími tipy – parky a zahrady, podniky, kde se skvěle najíte, klidná místa i kulturní scény s živou hudbou. Průvodce doporučuje výběr 10 NEJ, ať už se jedná o památky, muzea, festivaly, slavné osobnosti, dětské atrakce, vyhlášené restaurace a hospody, obchody a trhy. V každé kapitole je 10 inspirativních tipů vyznačeno na mapě a doplňují je fotografie. Pořadí v seznamech TOP 10 nevyjadřuje hierarchii kvality ani popularity. Všech 10 položek je přibližně na stejné úrovni.
Další část knihy popisuje Londýn geograficky. Město je rozděleno na 11 částí:
- Westminster, South Bank a Southwark
- Soho a West End
- Covent Garden
- Bloomsbury a Fitzrovia
- Mayfair a St James’s
- Kensington a Knightsbridge
- Regent’s Park a Marylebone
- City
- Severní Londýn
- Jižní a Západní Londýn
- Východní Londýn
I zde najdete v každé kapitole TOP 10 památky i zážitky a samostatné mapky. A konečně v závěru najdete praktické turistické rady (příjezd, cestování, ubytování) a stránku užitečných anglických frází s výslovností.
Velkou předností průvodce Top 10 je skladný formát plný těch nejdůležitějších informací a různorodých tipů i podrobná vložená mapa Londýna. Kniha pomůže sestavit optimální program dovolené všem, podle zájmů, nálady nebo rozpočtu. Věříme, že vám bude na cestách užitečným společníkem.
- Nakladatel
- Lingea
- Rozměr
- 101 x 190 x 13
- datum vydání
- 5.06.2023
- ean
- 9788075088321
- Vazba
- měkká vazba
- Hmotnost
- 222 g
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 192
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-7508-832-1
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
0.0 z 5 0 hodnocení čtenářů
0× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Co číst v květnu: 5 novinek plných napětí a silných příběhů
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují
-
Romantické útěky poprvé s barevnou ořízkou
-
Hra bohů: Frustrující, přitažlivá… a neodložitelná | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE