3.8 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Rune je nadaná zpěvačka s andělským hlasem, která ale pro svůj talent velice trpí. S nadějí, že jí odborníci pomůžou, začne chodit na uměleckou konzervatoř Krverůž. Nejenže je tato škola tajemná, dokonce se proslýchá, že v ní straší proslulý fantom Opery. A čím více Rune školu poznává, tím spíše tomu věří. Ve snu ji navštěvuje tajemný a… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Vlčí princezna
-
10 ZA 500,- Spolu to zvládneme
-
Zrzka v nesnázích
-
Léto s frajerem
-
Třináct
-
Hra na lásku
-
Zuzka tančí srdcem a duší
-
10 ZA 500,- Prokletá krev
-
Anička ve městě
-
Nahoře bez
-
Léto v síti
-
Školní parta
-
Zámek v oblacích
-
Sestry ze sněhového království Zamrzlá duha
-
Škola talentů – Cilka tančí
-
Střípek nebe
-
Bestseller Katka už nebude divná
-
Emi a Tajný klub superholek
-
Malá baletka Nela a prokletá korunka
-
Taneční studio 2
-
Rudá jako rubín
-
Deník jedné páťačky
-
Nejlepší kamarádky navždy BBF
-
Deník mimoňky 15 - Příběhy neobyčejnýho pařížskýho dobrodružství
Rune je nadaná zpěvačka s andělským hlasem, která ale pro svůj talent velice trpí. S nadějí, že jí odborníci pomůžou, začne chodit na uměleckou konzervatoř Krverůž. Nejenže je tato škola tajemná, dokonce se proslýchá, že v ní straší proslulý fantom Opery. A čím více Rune školu poznává, tím spíše tomu věří. Ve snu ji navštěvuje tajemný a okouzlující houslista, který zná všechna její tajemství a učí ji zpívat. Dokáže ji zachránit, anebo se stane její zhoubou?
- Nakladatel
- CooBoo
- Rozměr
- 140 x 207 x 42
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 464
- datum vydání
- 1.09.2017
- isbn
- 978-80-7544-389-2
- Vazba
- pevná vazba
- datum dotisku
- 22.07.2020
- ean
- 9788075443892
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.7 z 5 17 hodnocení čtenářů
6× 5 hvězdiček 3× 4 hvězdičky 5× 3 hvězdičky 3× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
adask2000 registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Zpočátku jsem byla mimo, autorka neustále opakovala některé fráze (Rubíny zážitky až tak, že přestávaly být "uvěřitelné"). Celkově se mi kniha líbila mnohem míň než Šeptání, do kterého jsem se tak dokonale zamilovala. Možná je to prostředím střední školy, tudíž všude jsou klasické puberťácké problémy, nebo taky tím, že se v knize začalo něco doopravdy dít až tak v polovině. Také mě trochu mrzela podobnost s Šepotáním na začátku knihy (tajemný "mistr", který hlavní hrdinku navštěvuje ve snech, všude zrcadla, že kterých ji pozoruje...mno) - ale tohle jsem si tam asi sama hledala :D Přesto jsem si Trna/Etalona velmi oblíbila, nakonec i Rune ale hlavně Ďábla. Rozhodně to byl skvělý nápad a rozhodně nebyl zle provedený, jen rozjezd byl opravdu slabý (pro mě tedy). Taky se mi líbilo, že se autorka vyhnula milostnému trojúhelníku, to mě tak potěšilo, že bych ořivřela oči i před těmi předvídatelnými situacemi a romantickými klišoidními situacemi. Krverůž dobrý, ale Šeptání zůstává srdcovou záležitostí.
Přečíst více -
Klara registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
Přečíst tuto knížku pro mě byla opravdu dřina. První polovina byla téměř o ničem a styl psaní mi prostě nesedl.
Přečíst více -
Anička registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Bomba přečetla jsem i šepotání a jsem nadšená
Přečíst více -
Shira009 registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
Krverůž (v originále RoseBlood) je moderní převyprávění známé klasiky Fantom opery, které vás přenese do světa tajemných operních domů a láskyplných melodií. Hned na začátek se musím přiznat k jedné věci. Od knihy jsem měla až přehnaně vysoká očekávání. Anita Grace Howard nabízí poměrně zajímavé myšlenky o osamělosti, hledání vlastní identity a boji se svými vlastními démony. Škoda jen, že příběh po celou dobu klouže po povrchu a slibné téma autorka nedokázala dostatečně rozvinout.. ano, sice vzbuzuje zájem o to, jak se Rune vyrovnává s prokletím, avšak v celkovém kontextu mi chyběla nějaká větší originalita a hloubka. V tomto bodě bych ráda zdůraznila, že jsem se opravdu snažila najít jakékoliv (i sebemenší) spojení nejen s autorkou, ale i hlavní hrdinkou. Bohužel se tak nestalo. Rune na mě v mnoha ohledech působila nevěrohodně a nepříjemně. Její rozhodnutí, jednání.. vše ohledně její osoby se mi zdálo iracionální a nejednou jsem se musela ptát, co jí vlastně vede k takové absurditě. Zkrátka jsem si k ní nedokázala najít žádnou emotivní spojit. Možná kdyby jí autorka vytvořila trošičku komplexněji, měla bych jí rada. Ale Rune jako hlavní protagonistce chybí vnitřní motivace a působí spíše jako pasivní pozorovatelka, což je veliká škoda. Pokud se zaměřím na samotný příběh, tak i zde se s Anitou G.Howard zásadně rozcházíme. Začátek je poměrně zdlouhavý, děj je předvídatelný s notnou dávkou klišé, plný přeplácaných vět a zdánlivě nadbytečných popisů. I přesto, že kniha není dokonalá, nabízí několik zajímavých aspektů, které především mladší či nenároční čtenáři dozajista ocení.
Přečíst více -
Šárka Vyhlídalová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Miluju Fantoma opery, hlavně z toho důvodu jsem si chtěla knihu přečíst. Bohužel se mi teda ale moc nelíbila. Měla jsem problém ji vůbec dočíst.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
10 nejprodávanějších e-knih roku 2025 u Knihy Dobrovský
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Proč je Neklidný hrob zatím nejlepší knihou Kateřiny Šardické? | RECENZE
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Drby z Olympu - skvělý nadčasový komiks, který si nejde nezamilovat! | RECENZE
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Dohoda růží – vílí intriky, elegance a srdce rozsekané na tisíc kousků | RECENZE
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE