4.8 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha
- Skladem 5+ ks
- Doručení Ve středu 10. 12. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
455 Kč s DPH
Jsme transparentní
Přiznávám, jsem arogantní, pomstychtivý a agresivní sadista, co nemá problém vystřelit druhému mozek z hlavy jen proto, že se na mě špatně podívá. Dokonce i mezi členy arabské mafie se o mně tvrdí, že jsem zvrácený psychopat. Jednu slabost ale mám – sestru svého nejlepšího přítele. Kdyby věděl, jak jsem ji zneuctil, tak by mě zabil. Snažil… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Poslední věž
-
Zakázané ovoce
-
Kolumbijský Bordel
-
Chuť zakázaného ovoce
-
Callum
-
Ve zlém i v dobrém
-
Perský květ
-
Můj temný Romeo
-
Cesta do nebe
-
Vzpomínky na vášeň
-
Nelítostný princ
-
Perský květ
-
Nemravné lži
-
Řekni ano
-
Zvrácení
-
Král
-
Pomsta
-
Monroe
-
Sicilský polibek
-
Vášeň opět nalezená
-
Zhroucení
-
Sicilský polibek
-
Stůj při mně / Zachraň mě
-
Porušený slib
Přiznávám, jsem arogantní, pomstychtivý a agresivní sadista, co nemá problém vystřelit druhému mozek z hlavy jen proto, že se na mě špatně podívá. Dokonce i mezi členy arabské mafie se o mně tvrdí, že jsem zvrácený psychopat.
Jednu slabost ale mám – sestru svého nejlepšího přítele. Kdyby věděl, jak jsem ji zneuctil, tak by mě zabil. Snažil jsem se tomu všemu bránit, ale nakonec nezbyla jiná možnost než se zachovat jako největší zmrd. Hořce jsem toho rozhodnutí litoval. Dny, týdny, měsíce, roky.... než se dostala do samotného pekla.
- Nakladatel
- Solis
- Rozměr
- 149 x 212 x 16
- datum vydání
- 17.02.2025
- ean
- 9788088652953
- Počet stran
- 206
- Hmotnost
- 239 g
- jazyk
- čeština
- Vazba
- brožovaná s barevnou ořízkou
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-88652-95-3
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.7 z 5 11 hodnocení čtenářů
8× 5 hvězdiček 3× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Beatrica Juráková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
KATEŘINA CHALOUPKOVÁ - INSOMNIA "...ani má vlastní krev, nevzrátí vůli, kterou jsem určil." Tak som sa tešila na príbeh Andrei, ale keď som hneď na prvej strane uvidela, že jej mafiánsky dedko nás oboznámil so svojim plánom vedela som, že bude veľmi zle. "V živote jsem se nesetkala s nikým, jako byl on. Tak suverénní a sebevědomý. Úplně jsem zrtatila dech." Zakázané ovocie chutí najlepšie! Medzi Andreou a Betom hneď preskočí iskra...ale môžu sa poddať svojej vášni, keď ona je sestrou jeho najlepšieho priateľa? Keď jej celá rodina vie, že je krutý, neľútostný zabijak? "Vidět poprvé v životě umírat člověka všechno mění. I já si tím musel projít. Jenže se mnou jednali, jako by šlo o normální věc." Ja viem, že som čudná, ale ja som od začiatku mala rada Beta. Aj keď nevedel ovládať svoj hnev sa mi páčilo, že ochránil ľudí,ktorých mal rád. Nikdy si nebol myslel, že môže okrem negatívnych emócii cítiť aj niečo iné. Lebo takto bol vychovaný, aby zabíjal, aby neprejavil žiadne emócie. Len silný človek dokáže obetovať lásku a to len kvôli tomu, že rešpektuje rodinu jeho vyvolenej. "Jako že se mu mám nabídnout na rovinu?" Andrea bola zlatíčko, bola mi sympatická už v prvej časti ako pomáhala bratovi. Nesúhlasila s pravidlami jeho arabskej rodiny (čo už vieme, že k ženám sa správajú ako k dobytku). Študovala, mala veľké ambície. "Všichni měli pravdu. Jsem jen hajzl, co jí dřív či později ublíži." Jeden krátky a tajný románik im zmenil život, aj keď sa ich snažili rozdeliť,našli si cestu späť. Aspoň si to mysleli...a tu príde na scénu ten starý bastard - jej dedo a spraví niečo pre mňa také nepochopiteľné a kruté, s čím ich znovu rozdelí. Ale nie len ich, ale rozdelí ju od celej jej rodiny... "Naštěstí se udělal rychle a poslal za mnou dalšího. Ležela jsem zkroucená v závoji pláče. Druhý mě otočil na břicho a já už neměla sílu na nic. Jen jsem brečela a prosila ho, aby přestal." Keby som mala definovať peklo na zemi, tak to je miesto,kde sa Andrea dostala... zažila najväčšiu krutosť na zemi čo len žene môžu urobiť. Nadávala som! Nervy som mala! A zároveň som s ňou spolu plakala, lebo autorka všetko napísala tak detailne, že som sa cítila,ako keby som tam stála a pozerala čo s ňou robia a nemohla som jej pomôcť. "Zvládneme to sami." Kto ju zachráni z toho pekla? Má šancu na útek? Čo bude, keď sa to zázrakom podarí? Môže žiť po takej traume normálny život? "Budeš mým lékem a zahojíš všechny moje rány?" Neskutočné! Jednoznačne odporúčam! Príbeh mi ukázal, že keď sa dostaneme na samé dno, keď už prežívame len z posledných síl, dokážeme sa postaviť a ísť ďalej. Každý z nás má v sebe neuveriteľnú silu, dokážeme byť hoci aj neporaziteľný, keď ide o náš život alebo životy našich milovaných. Andrea sa stala pre mňa príkladom toho, že vždy máme nádej a hlavne silu! Som vďačná za svoj život, za svoju rodinu a priateľov a hlavne, že žijem tu, kde ako žena mám svoje práva a rešpekt. Kde nemám svoj osud v rukách mužov, ktorí sú tyranmi.
Přečíst více -
Pavla registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Tak tohle byla fakt jízda. Ke konci se to tak rozjelo, že jsem nemohla přestat číst. Určitě doporučuji, ale není to kniha pro slabé povahy.
Přečíst více -
Petra Mašková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Autorka opět nezklamala,tak jako první díl(Inferno) je tato kniha úžasná,přečteno na jeden zátah, nešlo přestat.
Přečíst více -
piskotjanicka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Insomnia- Kateřina Chaloupková Tato autorka mě nepřestává překvapovat. co kniha to perla. Žasnu kam až sahá fantasie autorky. kniha je boží jak příběhem tak vzhledem. Příběh je vzrušující, napínavý, vášnivý, nechybí, napětí, strach a nezapomeňte, že zakázané ovoce nejlépe chutná. Doporučuji dle varování autorky nečíst na veřejnosti.
Přečíst více -
Anetta K. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Tak z tohohle jsem se doslova posadila na zadek.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
5 nejkrásnějších vánočních obálek a pár tipů navíc
-
Tipy na knižní dárečky pro malé čtenáře | Vánoce voní knihou
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE
-
Festival Knižních závisláků 2026: Poprvé v Praze! Vstupenky v prodeji za zvýhodněnou cenu
-
Stranger Things 5: První vlna nasadila laťku hodně vysoko | RECENZE BEZ SPOILERŮ
-
Atmosféra, která pohltí: T. J. Reid přináší další silný román| RECENZE
-
V neděli začíná advent. Máte připravený adventní kalendář a vánoční knížky pro děti?
-
Nestihli jste znovu zhlédnout Stranger Things? Máme pro vás shrnutí 1.-4. série
-
Keeping 13 - Emocionální kolotoč, který budete milovat | RECENZE
-
Příběhy mezi regály: Křest kalendáře Muž roku a Anděl mezi zdravotníky
-
Kletba pravé lásky: Když pohádka potemní | RECENZE