4.6 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Dostupné u dodavatele
- Doručení Do 2. 3. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
268 Kč s DPH
Běžně 299 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Naomi and Luca have been pen-pals since fifth-grade. Well, more like bitter rivals caught in an epic battle of insults and verbal jousting… But what starts as a hilarious chain of hate filled letters, slowly develops into a friendship spanning coasts and years. That is until one day, years later, when the letters suddenly stop. It’s been two… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Hate Mail
-
Daydream
-
Unsteady
-
Bestseller Haunting Adeline: Stíny nad Adeline
-
Collide
-
Practice Makes Perfect
-
Bestseller Little Stranger: Utíkej, holčičko
-
Spiral
-
To Love Jason Thorn
-
The Fine Print
-
Happy Place
-
Hate Mail
-
Deep End
-
Zakázané uvolnění
-
V divočině
-
Lights Out
-
Behind The Net
-
Láska v prodloužení
-
Wild Love
-
Lepší než ve filmu
-
Jako z románu
-
Americký milostný experiment
-
Na ledě
-
Bestseller Čtvrté křídlo
Naomi and Luca have been pen-pals since fifth-grade. Well, more like bitter rivals caught in an epic battle of insults and verbal jousting… But what starts as a hilarious chain of hate filled letters, slowly develops into a friendship spanning coasts and years. That is until one day, years later, when the letters suddenly stop.
It’s been two years since Naomi last heard from Luca. Two years since the letter that changed everything. But when a new envelope turns up out of the blue at her desk at the local news station, Naomi is determined not to let Luca have the final word.
- kategorie
-
Knihy »
Cizojazyčná literatura »
English literature »
Fiction and Literature »
Romance
- Témata
- new adult
- Nakladatel
- HarperCollins
- Rozměr
- 128 x 199 x 25
- datum vydání
- 14.03.2024
- ean
- 9780008654672
- Vazba
- měkká vazba
- Hmotnost
- 260 g
- jazyk
- angličtina
- Počet stran
- 384
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-0-00-865467-2
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.6 z 5 17 hodnocení čtenářů
11× 5 hvězdiček 5× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Jana Šamšová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Mám duši v péří. Chcete se nahlas smát a také si pobrečet? Chcete zažít to nejdivnější přátelství? Tato kniha vám zaručí obojí. Love story plné dopisů, které nikdy nebyly milé, ba naopak. Pohled obou postav vám zaručí, že budete znát každý pohnutek jejich mysli. Také to, jak se dokáže nenávist, která prostupuje jejich konverzací, změnit v podporu a závislost na čekání na poštu od toho druhého. Velmi návykové čtení, tato kniha se ve vašich rukou dlouho neohřeje. Pátrání po sobě navzájem vás vtáhne do děje a vy se budete pomalu, ale jistě zamilovávat. Ideální čtení pro tento letní čas. A v zimě naopak zahřeje i to nejchladnější srdce. A na konci vás zamrzí , že se s vámi oba rozloučí s jejich grácií a zvykem, že konec musí být ve vší slušnosti. S láskou Luco S láskou Naomi Velké překvapení. Budu doporučovat , kudy budu chodit, protože tohle je skvost, pohlazení po duši a pastva pro oko v podobě obálky
Přečíst více -
Inafka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Moc hezká knížka, vtipná, milá, laskyplna.
Přečíst více -
zavisla_knihomolka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Za poskytnutí knihy v rámci spolupráce moc děkuji @nakladatelstvijota ✉️ Co se škádlívá, to se...? ✉️ Naomi si v páté třídě vylosuje kamaráda na psaní dopisů. Ovšem její kamarád Luca není tak milý. Je protivný a zlý. Naomi to ale neodradí. Vrací mu jeho vlastní medicínu plnými doušky. Jejich dopisy jsou plné slovních přestřelek, urážek a sarkasmu. Jenže jejich dopisové „přátelství“ trvá déle. Do doby, než se Luca Naomi odmlčí. Je to už dva roky, co od něj nedostala ani písmenko, a proto je velké překvapení, když se znovu ozve…rozhodně by neměl vědět, kde se Naomi nachází. A tak se roztočí kolo mnoha událostí, a aby toho nebylo málo, tak na scénu vstupuje velmi žhavý soused Josh . Kam až povede hra na kočku a myš? Jedna žena a dva muži. Jeden ji trápí a druhý svádí nebo je to celé jinak?? Oddechová romantická komedie, která pohladí každou romantickou dušičku. Tak bych nazvala tuhle knižní krásku. Enemies to lovers romantiku mám ráda . A že tady toho špičkování a slovních přestřelek na papíře je vskutku dost .. I když zápletka byla vskutku průhledná a bylo to jasné jak facka, tak mě čtení hrozně bavilo. Byly ovšem i části, které mě překvapili. Peprných chvilek je tu, tak akorát. Mimo hlavních postav se mi líbila i kolegyně a šéf Naomi (vysvětlení se jmény bylo super ). Jediné, co lehce vadilo, byla až moc velká dobrota Joshe…kdo četl, tak určitě pochopí. V příběhu se krásně prolíná minulost a současnosti. Co v knize najdeš? Bolest, nenávist, samotu, přátelství, šílenství, lež, humor včetně sarkasmu a nakonec lásku. Těším se na další knihy z autorčina pera.
Přečíst více -
Lucie registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kniha se mi moc líbila. Hezky napsaná, zajímavý příběh. Doporučuji!
Přečíst více -
Lelonka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Skvěle napsaný příběh, kde co kapitola, to "něco". Humor černý kousavý! Dokonale tam sedne. Psáno 2 POVy s lehce detektivní zápletkou. Kniha je odpočinková, poutavá a vtipná!
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Místo na lásku: Lilly Lucas přináší povedený start nové série | RECENZE
-
Máme pro vás dárek: audioknihu „Honba za meteorem“ zdarma
-
Julie Caplinová vydá svou prvotinu i nový Romantický útěk
-
6 nejčtivějších únorových novinek
-
České vydání Alchemised: ilustrace a barevná ořízka potvrzeny. Předobjednávky spuštěny
-
Za hranicí času: kniha, u které budete chtít „ještě jednu kapitolu“ | RECENZE
-
Nevíte, co číst? Prolistujte si náš nový knižní katalog na jaro 2026
-
Neotvírat!!! Kouše! Proč děti tuhle knihu milují?
-
Kniha Azraelova – drsná, temná a překvapivě návyková | RECENZE
-
Filmová adaptace Vyhnání Gerty Schnirch už za pár dní na HBO. Podívejte se na trailer
-
10 tipů na romantické knihy, z kterých si sestavíte balíček 10 za 500,-
-
Urbex, smrt a švédský chlad – vítejte v Rezavém lese