0.0 z 5 hvězdiček
pevná vazbaPopis:
Stav Velmi dobrý
Vada Poškrábané desky, zažloutlá ořízka.
Kniha ( pevná vazba )
- Skladem 1 ks
- Doručení ZDARMA od 1299 Kč, do 15. 4. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
199 Kč s DPH
Běžně 289 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Pro fanoušky knih Proč? 13× proto a Hledání Aljašky. Tim Macbeth, sedmnáctiletý albín, nedávno přestoupil na prestižní Irvingovu školu, jejíž motto zní: "Vejdi, přítele najdi a přítelem se staň." Ale přítel je to poslední, co Tim hledá - doufá jen, že absolvuje poslední ročník, aniž by vzbudil příliš pozornosti. Ale navzdory své snaze zůstat… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
Pro fanoušky knih Proč? 13× proto a Hledání Aljašky. Tim Macbeth, sedmnáctiletý albín, nedávno přestoupil na prestižní Irvingovu školu, jejíž motto zní: "Vejdi, přítele najdi a přítelem se staň." Ale přítel je to poslední, co Tim hledá - doufá jen, že absolvuje poslední ročník, aniž by vzbudil příliš pozornosti. Ale navzdory své snaze zůstat nenápadný se zamiluje do hvězdy ročníku Vanessy, přítelkyně nejoblíbenějšího studenta na škole. K Timovu překvapení Vanessa jeho lásku opětuje, ale pokud by to někdo zjistil, mohlo by to otřást jejím společenským postavením. Tim a Vanessa navážou utajovaný vztah, ale navíc se musí vypořádat s esejem o tragédii, závěrečnou prací posledního ročníku, kterou zadává nejpřísnější učitel na škole. Kniha je psána střídavě z pohledu zamilovaného Tima a také Duncana, studenta posledního ročníku, který odhaluje celou pravdu o Timovi a Vanesse. Esej o tragédii je působivý příběh o zapovězené lásce a o tom, kam až jsou lidé schopni zajít, aby si uchovali svá tajemství.
- Nakladatel
- Host
- Rozměr
- 138 x 206 x 25
- datum vydání
- 14.07.2014
- ean
- DEF0000145331
- Vazba
- pevná vazba
- Hmotnost
- 364 g
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 285
- Vydání
- 1
- isbn
- DEF0000145331
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.0 z 5 5 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 3× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Veronika Vasková registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Asi jsem od knihy čekala víc, možná patří spíše do dívčí literatury. Trochu mne nudila. Ale jako odpočinková kniha se hodí.
Přečíst více -
Oldřiška Schüllerová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
I když romantické příběhy moc nemusím, tohle pro mě bylo příjemným překvapením. Tim mi byl moc sympatický. Styl vyprávění mi opravdu sedl a námět mi přišel zajímavý. Ke knize se hodlám jednou vrátit.
Přečíst více -
Klara registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Super kniha, která je napsaná opravdu čitvým způsobem. Skvělá knížka k zamyšlení.
Přečíst více -
sladkymediik_ registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Příjemný, pomalý příběh. Místy sem zapomínala určité věci, protože sem četla s rozestupy jen když byla nálada.Ale kniha jako taková velmi překvapila.
Přečíst více -
tereza š. registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Kniha byla moc fajn . Milé čtení plné nostalgie , emocí a smutku. Postavy sem si zamilovala. To jak kniha skončila mě teda zarazilo a čekala sem asi větší happy end.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR