5.0 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( měkká vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Harry is on a special missionDetective Harry Hole arrives in a steaming hot Bangkok. The Norwegian ambassador has been found dead in a seedy motel room, and Harry has been sent to investigate. It’s clear that the Ambassador’s family are hiding some secrets of their own, but few people are willing to talk.He needs to solve a crime and avoid a… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Minecraft komiks 1 - První kniha příběhů
-
Bring Me Back
-
You'll Be the Death of Me
-
Zrcadlový muž
-
Propast smrti
-
The Night Stalker
-
The Last Wish
-
Deník farářky
-
Bestseller Elektronická dárková poukázka 500 Kč
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher -
Sova
-
Lovec králíků
-
Bestseller Zaklínač I: Poslední přání
-
Minecraft komiks 4 - Druhá kniha příběhů
-
Clona
-
Bestseller 1984
-
No Longer Human
-
Porodní sestra z Osvětimi
-
Five Feet Apart
-
Subtle Art of Not Giving a F*ck
-
Bestseller Připravujeme Atomové šelmy: Hřbitov
-
Bestseller Novinka Alchemised
-
Bestseller Narozeninová elektronická dárková poukázka 500 Kč
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher -
Bestseller Připravujeme Dlouhá hra
-
Bestseller Děcké lékařství - 100+ triků, jak neskončit v nemocnici
Harry is on a special missionDetective Harry Hole arrives in a steaming hot Bangkok. The Norwegian ambassador has been found dead in a seedy motel room, and Harry has been sent to investigate. It’s clear that the Ambassador’s family are hiding some secrets of their own, but few people are willing to talk.He needs to solve a crime and avoid a scandalWhen Harry lays hands on some incriminating CCTV footage, things only get more complicated. The man who gave him the tape goes missing, and Harry realises that failing to solve a murder case is by no means the only danger that faces the unwary.But in an unfamiliar city, who can you trust?Jo Nesbo is a musician, songwriter, economist and author. His first crime novel featuring Harry Hole was published in Norway in 1997 and was an instant hit, winning the Glass Key Award for best Nordic crime novel (an accolade shared with Peter Hoeg, Henning Mankell and Stieg Larsson). Never before published in English, Cockroaches is the second novel in the Harry Hole series. Check out www.jonesbo.co.uk.
- kategorie
-
Knihy »
Cizojazyčná literatura »
English literature »
Fiction and Literature »
Thriller and Crime
- Nakladatel
- Random House
- Rozměr
- 112 x 178 x 31
- datum vydání
- 29.01.2015
- isbn
- 978-0-09-959032-3
- Vazba
- měkká vazba
- Hmotnost
- 286 g
- datum dotisku
- 6.11.2025
- ean
- 9780099590323
- Počet stran
- 456
- Vydání
- 2
- jazyk
- angličtina
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.2 z 5 176 hodnocení čtenářů
82× 5 hvězdiček 59× 4 hvězdičky 26× 3 hvězdičky 7× 2 hvězdičky 2× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Anonym registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Napínavé, dobrá zápletka, akční scény, realistické.
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Když jsem přečetla první díl, který mi moc nesednul, tak jsem se s lehkou nechutí pustila do druhého s očekáváním, že to nebude nic moc. (chtěla jsem se totiž prokousat k tomu bestselleru Sněhulák aniž by mi něco uniklo). Kniha se mi líbila už více než první, ale stále to nebylo ono.
Přečíst více -
Aríka registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Detektivní romány jsem si oblíbila díky knize "V lese visí anděl", a proto také není divu, že ostatní romány s touto knihou srovnávám a očekávám alespoň stejnou nebo lepší kvalitu. První díl mě bavil, ale kniha "Švábi" mně vůbec nesedla. Měla jsem problém se začíst a jediné, co mě nutilo pokračovat ve čtení bylo, abych zjistila kdo je vrahem. Příběh byl do poloviny nudný, pak přišel pomalý spád a konec. Nevím zda budu v sérii ještě pokračovat. Knihu doporučuji jako průměrný detektivní román, u kterého není těžké vydedukovat vraha.
Přečíst více -
Sára registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Kniha podle mě patří ke slabším kouskům od Nesboa, úplně mi nesedělo prostředí a samotný děj knihy, jinak je zde ale pěkná zápletka, čehož si cením.
Přečíst více -
Veronika registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Další díl za mnou. Nejdříve mě zaujal název. Opravdu originální. První díl se mi líbil trochu více, ale tento autor umi psát. Vtáhne vás to do děje a nepustí.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
Šangri-lu jsem v Tibetu nenašla: Nevšední cestopis, který dovede překvapit | RECENZE
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE