S láskou máma: thriller, který mě vytáhl ze čtecí krize | RECENZE
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Kniha ( měkká vazba )
268 Kč s DPH
Běžně 299 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
A new edition of Orwell's savage satire of the Soviet Revolution, introduced and annotated by his biographer, D.J. Taylor First published in 1945, just as the allied forces had begun to parcel up the post-war world, Orwell's satire of the Soviet Revolution was instantly acclaimed as a Cold War classic. Set in the English countryside in the… Přejít na celý popis
A new edition of Orwell's savage satire of the Soviet Revolution, introduced and annotated by his biographer, D.J. Taylor
First published in 1945, just as the allied forces had begun to parcel up the post-war world, Orwell's satire of the Soviet Revolution was instantly acclaimed as a Cold War classic. Set in the English countryside in the early years of the twentieth century, this is the story of a rebellion that fails, carried out by revolutionaries who all too swiftly turn into the thing they were trying to destroy.
This new edition includes an introduction and extensive end-notes, and an appendix containing original responses to the novel as well as letters and documents from the period in which Animal Farm was written.
4.4 z 5 392 hodnocení čtenářů
248× 5 hvězdiček 90× 4 hvězdičky 32× 3 hvězdičky 18× 2 hvězdičky 4× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Veronika Mikischová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Farma zvířat je dílo mistrně vykreslující manipulaci jedinců u moci. Je obdivuhodné i smutné zároveň, že ačkoli byla kniha napsána již ve 40. letech minulého století, její aktuálnost se s přibývajícími roky nemění.
RoMi registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Velmi smutná výpověď o nás, neustále mě překvapuje Orwellova nadčasovost. Jako kdyby to celé psal o současné společnosti.
Anonym registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Je to zajímavá knížka, která vám dokáže, že i zvířata mají duši. Zároveň si uvědomíte, že zvířata nejsou všechna zlá, nebo hodná. Že mají pocity, cítí strach i lásku. Moc se mi ale nelílo, jak to bylo napsané. Navíc jsem spíš na ty dobrodružné knihy.
Aneta S. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kniha se mi líbila, je velmi originální, nadčasová a bohužel ukazuje velmi pravdivou realitu.
Natalie Tassanyi registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Nadčasové a čím dál více se hodící k této době..
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Napětí, rodinná tajemství, brutální vraždy, zmizelé dívky i minulost,...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....
Rychlost, jakou jsem proletěla seriálem Spalující rivalita (Heated Rivalry) i...
Žijeme ve světě neuvěřitelných možností, a přesto by to mohlo být...
České autorky letos rozhodně nezůstávají u jednoho žánru ani tématu....