E-kniha

  • Ihned ke stažení

Parné prázdninové dny plné letních lásek, přátelství i nečekaných odhalení – zažijte chvíle strávené v záři slunce ve společnosti hrdinů povídek od známých českých autorek literatury pro mládež, knižních influencerů a vítězky literární soutěže. V příbězích se vydáte na koupaliště, na chatu k babičce i na písečnou pláž – a ať už léto patří mezi… Přejít na celý popis

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Parné prázdninové dny plné letních lásek, přátelství i nečekaných odhalení – zažijte chvíle strávené v záři slunce ve společnosti hrdinů povídek od známých českých autorek literatury pro mládež, knižních influencerů a vítězky literární soutěže. V příbězích se vydáte na koupaliště, na chatu k babičce i na písečnou pláž – a ať už léto patří mezi vaše oblíbené roční období, nebo ne, na tyhle prázdniny dlouho nezapomenete! Doporučený věk 13+

Sdílet

Nakladatel
YOLI
jazyk
čeština
Počet stran
288
datum vydání
1.01.2025

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.2 z 5 9 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • Divá Kira registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    Nádherné povídky, jedna lepší než druhá. Mezi mé oblíbené patří Léto, kdy jsem měl sixpack, Pořád jsem to já, Krok vpřed a Kupředu. Ale každá povídka má své vlastní kouzlo.

    Přečíst více
  • Josef Datel registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

    Už několik let přicházející letní antologie povídek z Yoli. Pohodové letní čtení, typicky k vodě, na prázdniny, do volných dnů. Letošní sbírka naplnila očekávání, 12 kratších povídek (typicky do 20 stránek), některé lepší, některé slabší, podle vkusu. Já si antologii koupil především pro povídku Evy a Kláry Pospíšlových, které mám rád a dlouhodobě je sleduji (jejich povídka "Takže úplně typická zápletka" je fakt výborná), ale byl jsem mile překvapen i mnoha dalšími povídkami (Štraubové, Maříkové, Vítové, ale i Hamerského, Poláčkové, Mar a dalších). Všechny o vztazích nejmladší generace, pro mě milá a pohodová sonda do vztahů a názorů lidí dnes vstupujících do života. Je moc dobře, že úplně samozřejmě se píše o tématech, které v předchozí generaci ještě samozřejmé nebyly (queer vztahy, zdravotní problémy, nedostatek sebevědomí, psychické komplexy aj.).

    Přečíst více
  • Stubarus registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    Jestli chcete opravdu oddechové čtení k moři, sáhněte po této knížce, která byla plná krásných a i emocionálních povídek. Je těžké si vybrat po dočtení favorita, opravdu se všechny moc povedly. Zatím nejlepší sbírka povídek od vydavatelství Yoli a doufám, že budou i další.

    Přečíst více
  • Stefani registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace

    Další skvělá povídková sbírka od yoli tentokrát s tematikou letních příběhu a ja to miluju♥️ kdybych měla vypíchnout jeden který se mi nejvíce líbil tak je to ten předposlední od Káji Krok vpřed, je z prostředí letního tábora a to je me velmi blízké protože jezdím také jako vedoucí na tábor a přesně vím jak náročné a zároveň krásné to je. Ale i ostatní povídky byly skvěle. Proste moc doporučuju

    Přečíst více
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 319 Kč Nápověda