Popis

Jak překonávat překážky a dosáhnout v životě maximálního úspěchuJoe DeSena, Jeff O'Connell
Kniha je manuálem pro život spartana; průvodce životním stylem, který vás posune ze zóny pohodlí do zóny boje. První polovinu závodu běžíte nohama; druhou polovinu běžíte svou myslí. Udělejte z bolesti přídavný motor, který vás požene kupředu.

Z jiných závodů odejdete jako ovce; ze Spartan Race jako vlci.

„V každých závodech si může člověk sáhnout na dno, ale málokterý závod vás prověří tak komplexně jak Spartan Race. Přesvědčil jsem se, že tyto závody nejsou jen o běhání a překážkách, ale hlavně o překonání sebe a hledání skutečných hodnot, na které lidé často přijdou, až když jsou na dně."
- Peter Žiška, nejúspěšnější evropský závodník Spartan Race

„Měl jsem možnost se s Joem na chvilku potkat. Je to člověk, který vás dokáže namotivovat pouhým pohledem. Při čtení knihy máte pocit, jako by seděl naproti a povídal si s vámi, po jejím přečtení budete mít chuť žít jako spartan. Skvělá kniha!"
- Jan Jirkal, trenér Spartan Kids, Česká republika

SPARTAN představuje jednoduchou filozofii, kterou autor nejprve uplatnil ve svém životě a nyní ji využívají miliony lidí na tratích závodu: stanovte si cíl, pusťte se do práce a dotáhněte to do konce.

Naučíte se:
- překonat svou vůli jako největší překážku
- přijmout sebekázeň za svého nejlepšího přítele
- dosáhnout odolnosti vůči životním problémům

Spartan vám pomůže plně rozvinout vlastní potenciál – v životě, v práci, ve vztazích a čemkoli, pro co se rozhodnete. Je projektem, který vás provede od startu až do cíle.

Joe De Sena je legendou v oblasti extrémních závodů. Za jediný týden dokázal uběhnout ultramaraton Badwater (217 km), závod Lake Placid Ironman (226 km) a horský běh na 160 km.

Jeff O'Connell je šéfredaktorem serveru Bodybuilding.com.

Sdílet 0

Nakladatel
BizBooks
datum vydání
2015
Jazyk
čeština
Počet stran
200

Bestseller v knihy Dobrovský

182499. v e-shopu | 221066. minulý týden

414. v E-knihy - Zdraví, životní styl a kuchařky | 488. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

5.0 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 5 z 5 hvězdiček Kateřina Říhová

    Super!!! Viděla jsem už pár knih, kde na obalu stojí něco jako "po přečtení této knihy se vám změní život, jediný opravdový recept na úspěch a bla bla bla". Tohle je ale úplně něco jinýho, nikdo nikomu neslibuje všechno za nic, naopak, když chcete něčeho dosáhnout, musíte na sebe bejt tvrdý. Spousta moudrosti shrnutý do 200 stránek.

    Kniha, BizBooks, 2015, 9788026504030

  • 5 z 5 hvězdiček Lucie

    Autor vypráví poutavý příběh svého života, o tom, jak přišel na myšlenku založení Spartan Race. Popisuje účastníky, kteří se rozhodli změnit svůj život a prostředkem k této změně jim byl právě Spartan Race. Kniha dává návod jak se dokopat k této změně.

    Kniha, BizBooks, 2015, 9788026504030

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora