Ruština pro samouky a věčné začátečníky + mp3 Yulia Mamonova, Adam Janek E-kniha

Ruština pro samouky a věčné začátečníky + mp3 E-kniha

Yulia Mamonova, Adam Janek

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH

Nasterea - Petra Stehlíková Vaše čekání je u konce! Jak si stojí další díl série Naslouchač? Více informací

Popis

MODERNÍ, PRAKTICKÁ, PŘÍNOSNÁ
Učte se současnou ruštinu! Zábavně a zajímavě! S atraktivní učebnicí!
Učebnici přivítají všichni, kdo si chtějí osvojit základy ruského jazyka anebo si obnovit své dávno zasuté znalosti. Seznámíte se s aktuální slovní zásobou a projdete zákonitosti gramatiky ruského jazyka, takže v běžných situacích budete schopni aktivně komunikovat slovem i písmem.
V úvodní lekci si osvojíte azbuku a seznámíte se s nejdůležitějšími zákonitostmi ruské výslovnosti. Následujících 20 lekcí má obdobnou strukturu – začínají moderními a autentickými krátkými texty ve formě zajímavostí, které se vztahují k tématu lekcí. Ve vtipných dialozích studenti načerpají zkušenosti pro používání hovorového jazyka. Pak následuje Frazeologie, věnovaná obtížnějším frázím z výchozího textu. Jistě oceníte přehledné oddíly s výkladem gramatiky. V každé lekci je pro procvičení a upevnění znalostí řada různorodých cvičení. V části O kom je řeč? autoři seznamují studenty s výjimečnými osobnostmi nebo zajímavostmi vztahujícími se k tématu lekce. V klíči na konci každé lekce si můžete ověřit správnost řešení vybraných cvičení dané lekce.
Na konci učebnice je zařazen Krátký přehled gramatiky a souhrnné abecedně řazené slovníky rusko-český a česko-ruský.
Nahrávka obsahuje dialogy, slovíčka, frazeologii, cvičení a oddíl O kom je řeč.
Po prostudování učebnice dosáhnete úrovně B1 Evropského referenčního rámce. Kniha je vhodná pro samouky, ale poslouží všem, kteří se studiem ruštiny začínají v různých typech škol.

O autorech:
Yulia Mamonova absolvovala Permskou státní univerzitu, obor „Ruský jazyk a literatura“. Po obhajobě disertační práce z oblasti obecné jazykovědy se věnovala lektorské a redaktorské činnosti. S nakladatelstvím pravidelně spolupracuje při přípravě audionahrávek k učebnicím a příručkám ruského jazyka.

Adam Janek je absolventem Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Ve své praxi se kromě praktické výuky ruského jazyka zabývá profesní lékařskou mluvou v ruštině, zajímá se rovněž o ruštinu ve sféře obchodu a práva a věnuje se překladatelské činnosti.

Poznámka: kniha obsahuje několik doplňovacích cvičení, ale z důvodu ochrany před kopírováním je zabezpečena proti tisku. Tyto stránky tedy bohužel není možné po zakoupení vytisknout.

Sdílet 0

autoři
Yulia Mamonova | Adam Janek
kategorie
E-knihy » Učebnice
Nakladatel
Edika
datum vydání
1.01.2016
Jazyk
čeština
Počet stran
288

Jak si vede v knihy Dobrovský?

19383. v e-shopu | 12078. minulý týden

11. v E-knihy - Učebnice | 6. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

4.5 z 5 11 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Mária

  Táto učebnica ruského jazyka je z hľadiska štruktúry prvá svojho druhu. Akceptuje moderné prístupy k výučbe ruského jazyka a vzácnym spôsobom kombinuje odbornosť autorov a praktické zameranie na jazyk. Vďaka!!

  Kniha, Edika, 2016, 9788026610168

 • 5 z 5 hvězdiček Jana Kocúrová

  Naprosto perfektní :) Vtipná, pro začátečníky a mírně pokročilé nejlepší, co jsem měla možnost srovnat. Výslovnost skvělá na nahrávkách!

  Kniha, Edika, 2016, 9788026610168

 • 3 z 5 hvězdiček Anna Jírová

  Postrádám hranaté závorky s výslovností...

  Kniha, Edika, 2016, 9788026610168

 • 2 z 5 hvězdiček Milan

  Tato učebnice je po grafické stránce povedená a nahrávky jsou dobré, ale jak už název napovídá je pro věčné začátečníky. Postup v této učebnici je docela rychlý a je opravdu vhodná pouze pro žáky, kteří již mají určité základy nebo pro jazykově nadané jedince. Pro začátečníka, který se učí sám, tato ruština opravdu není.

  Kniha, Edika, 2016, 9788026610168

 • 5 z 5 hvězdiček Simona Slámová

  Tuto knížku jsem si koupila ze zájmu, protože jsem se ruštinu učila již podle Učebnice současné ruštiny, která je od stejných autorů (má dva díly, druhý už je náročnější, ale krásně se čte). Byla jsem ráda, že stejní autoři vytvořili další pomůcky, kterou jsem věnovala rodičům, kterým je dnes kolem padesátky a chtěli se do ruštiny vrátit. Knížka se jim hrozně líbila a brzy oprášili hodně z věcí, které se dřív museli učit. Já jsem si knížku taky pročetla a je stejně dobrá jako ty předchozí. Snad napíšou ještě další učebnice...

  Kniha, Edika, 2016, 9788026610168

 • 5 z 5 hvězdiček Jiří Lánský

  Potřeboval jsem oprášit základy a zdokonalit se tak, abych běžně rozuměl kvůli práci. Srovnával jsem podrobně čtyři různé učebnice a tato suverénně vítězí - všechno je vysvětleno srozumitelně a díky několikahodinovým nahrávkám to jde rychle do hlavy. Opravdu jsem spokojený.

  Kniha, Edika, 2016, 9788026610168

 • 5 z 5 hvězdiček Robert Malý

  Jsem samouk a měl jsem už jednu učebnici ruštiny pro samouky, nebyl jsem s ní ale spokojen, za to nyní jsem, protože tato knížka vyhovuje snad vším - jsou tam slovíčka pro základní i pokročilou konverzaci, gramatika není vůbec tak přehnaně obsáhlá jako v jiných učebnicích, ale přesto je naprosto dostačující, což je snad to nejlepší! Cvičení jsou pak hravou formou, opravdu se na ně člověk těší a nebere je jako "tupé" memorování. Takže za mě za jedna... teda za pět hvězdiček!

  Kniha, Edika, 2016, 9788026610168

 • 5 z 5 hvězdiček Ivan Konečný

  Je mi 45, vracím se k ruštině, jsem nadšen, nemám co vytknout!

  Kniha, Edika, 2016, 9788026610168

 • 5 z 5 hvězdiček Alena Skalová

  Od těchto autorů mám pro sebe učebnici současné ruštiny dva, která je pro pokročilé ale je naprosto perfektní. Tuto knihu jsem koupila pro mé rodiče a vidím, že je to přesně to pravé. A sama jsem si texty přečetla, ačkoli jsem už pokročilá, tak texty jsou opět hezky napsané a jsou zajímavé. Navíc tolik nahrávek je hlavně pro rodiče velmi užitečné.

  Kniha, Edika, 2016, 9788026610168

 • 5 z 5 hvězdiček Marie

  Přehledné, moderní, aktuální, pro začátečníky i pokročilejší a pro všechny, kteří už něco dřív uměli a teď si na to chtějí vzpomenout :). Za mě nejlepší, co jsem stačila prohlédnout v obchodě.

  Kniha, Edika, 2016, 9788026610168

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora