4.5 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- E-kniha je momentálně nedostupná
V oblíbené ptačí rezervaci z neznámého důvodu uhyne několik labutí. O pár hodin později někdo nedaleko Paříže zavraždí muže a jeho psa a v blízkém rybníku se najdou zohavené ostatky čtyř těl. A mezitím se ve Francii začíná šířit neznámý kmen chřipky. Jak to spolu souvisí? Je snad vše součástí něčího psychopatického plánu? Na scénu přichází… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
V oblíbené ptačí rezervaci z neznámého důvodu uhyne několik labutí. O pár hodin později někdo nedaleko Paříže zavraždí muže a jeho psa a v blízkém rybníku se najdou zohavené ostatky čtyř těl. A mezitím se ve Francii začíná šířit neznámý kmen chřipky. Jak to spolu souvisí? Je snad vše součástí něčího psychopatického plánu? Na scénu přichází komisař Sharko a Lucie Hennebelleová. A tentokrát půjde o hodně – o záchranu celého lidstva.
- série
- Komisař Sharko 7. díl z 9
- Další ze série
-
5.
Atomka
6. Strach
7. Pandemie
8. Sharko
9. Luca
- kategorie
-
E-knihy »
Beletrie »
Detektivky, Thrillery a Horory »
Thrillery
- Témata
- Paříž
-
Zdeněk Gothard
Na Thilliezovi je sympatické, že se nebojí zobrazit temnotu v těch nejtemnějších barvách. Pandemie v tomhle není žádnou výjimkou. Jako ostřílený thrilleromaniak (pojem, který jsem právě vymyslel a který označuje velmi zapáleného fanouška thrillerů) samozřejmě říkám, že čím morbidnější, tím lepší. A tahle kniha moje očekávání rozhodně splnila. Brutalita střídá napětí a díky vyhroceným situacím, kdy je produkováno tolik kortizolu, že by se dal distribuovat do školních jídelen, dostanete jedinečnou možnost nahlédnout pod tvrdou slupku jindy klidných a chladnokrevných postav.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.8 z 5 22 hodnocení čtenářů
18× 5 hvězdiček 4× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.3 z 5
-
Kateřina registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Thilliez opět nezklamal. Stejně jako jeho předchozí knihy, i tahle pro mě TOP STROP. Thilliez umí držet napětí od první stránky až do konce, gradovat příběh i překvapit. Svižný příběh, napsaný několik let před kovidem, je až mrazivý ve světle aktuálních událostí.
Přečíst více -
Bohumila Spathová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Příběh má spád, je napínavý. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Určitě si koupím další knihu od tohoto autora.
Přečíst více -
Iva K. E. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Nemohla jsem se odtrhnout.
Přečíst více -
Jana Petáková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Uf, tak to byla jízda. Už během čtení jsem si říkala jak je ten svět malý a že stačí pár šílenců co by dokázali zničit vše živé. Svět je křehký a fikce by se lehce mohla změnit v realitu. Vždyť si můžeme vzpomenou na nedávnou pandemii s covidem, dodnes se neví, kde se tady vzal. Těch potvor ve formě virů a bakterií je kolem nás spousta a stačí pár šílenců a jaký byl svět... Kniha byla originální, čtivá a napínavá od začátku do konce.
Přečíst více -
Veronika registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Skvělý, za mě napínavka co se četla sama! :)
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR