0.0 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi ePUB
359 Kč s DPH
Jsme transparentní
Každé setkání se zvířaty se dotýká naší duše a zanechá stopu, která nikdy zcela nezmizí. Kontakt s domácími mazlíčky obohacuje náš život a v mnoha situacích se může ukázat jako léčivý, protože nám pomáhá vyčistit si hlavu a nemyslet na stres v práci či na budoucnost. Psychoterapeut Rainer Wohlfarth a koučka Bettina Mutschlerová – specialisté… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Sérioví vrazi
-
Orální sex
-
Zvířata nejsou bez citu
-
Bestseller Atomové šelmy: Základna
-
Zajímavá zastavení v dějinách
-
Nová klimatická válka
-
Bestseller Atomové návyky
-
Bestseller Atomové šelmy: Základna
-
Konec stárnutí
-
Mozaika komunikace - druhé rozšířené vydání
-
O liškách a lidech
-
Smrtící rostliny
-
Obsahuji davy
-
10 ZA 500,- Klatba Sudet
-
Jako člověk
-
Zvířata na silnicích
-
Jen jsme šli kolem
-
Obojživelníci a plazi České republiky
-
Zázrak jménem voda
-
Červená královna
-
Skutečné zločiny na Ostravsku
-
Léčivá síla stromů
-
Koho má znát správný Čech
-
Pozoruhodné objevy ze světa zvířat
Každé setkání se zvířaty se dotýká naší duše a zanechá stopu, která nikdy zcela nezmizí.
Kontakt s domácími mazlíčky obohacuje náš život a v mnoha situacích se může ukázat jako léčivý, protože nám pomáhá vyčistit si hlavu a nemyslet na stres v práci či na budoucnost. Psychoterapeut Rainer Wohlfarth a koučka Bettina Mutschlerová – specialisté na terapii pomocí zvířat – nám ve své knize pomáhají pochopit, jak je kontakt se psy, kočkami, koňmi a dalšími zvířaty důležitý pro naše fyzické a psychické zdraví a jak díky němu můžeme zlepšit svůj život. Přesvědčte se, jak síla zvířat léčí a uklidňuje, jaké překvapivé účinky má na děti a dospívající a co nám mohou zvířata předat.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.0 z 5 3 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Jana Adamová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Ač nemám moc ráda historii, ale už se to lepší, tato kniha začíná právě historií zvířat. Ale nečekejte Pangeu a dinosaury. Půjde spíše o připomenutí historie zvířete a člověka. Hrozně se mi líbily konkrétní příběhy zvířat. To, jak pomáhají, hřejí, jsou terapeutičtí. Každý člověk s čistou duší se musí při pohledu na zvíře usmát, cítit to. Cítit celou tu paletu emocí, když vidí koťátko, motýla, oslíka, slepičku...Zkrátka jak nám naše duše poskočí radostí. I zdroje na konci knihy na mě udělaly dojem, ponořila jsem se do příběhů opravdu hluboce, jsem z kynologické rodiny, z rodiny hospodářské. Nikdy u nás nebyla nouze o něco k umuchlání. Kdo má doma nějakého mazlíčka, žije na farmě nebo zkrátka ho jen fascinují zvířata, je tahle kniha tou správnou pro vás. Nejen, že dostanete nové informace, ale hlavně vás pohladí na duši tak, jako hebký kožíšek kočičky nebo veselé přivítání od psího parťáka. Kniha je v pevné vazbě a tak snese opravdu časté čtení.
Přečíst více -
Michaela Řechtáčková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Věřím, že každý si dokáže obsah této knihy představit a kdo vyrůstal obklopen zvířaty bude určitě souhlasit, že to má na člověka neuvěřitelný vliv - a nejen po psychické stránce, ale i po té fyzické. Sama jsem se zvířaty vyrůstala a stále jsou součástí našeho domova. Pomohou, když je člověku smutno, když se cítí špatně, když je nemocný. Pomohou, když máte vztek a vycítí přicházet i to, o čem vy ještě zatím nevíte... . Tato kniha je moc pěkně sepsána a provede vás jak historií, kde najdete informace o tom, jak se využívala zvířata v minulosti, kdy byl zaznamenán první pozitivní vliv zvířat na člověka, až po témata jako nekuřákem díky zvířatům, nižší náklady na léčbu, terapie, zvířata a stáří apod. Musím říct, že téma vlivu zvířat na člověka je v této knize opravdu moc pěkně vysvětleno a ukázáno i s konkrétními příběhy.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Místo na lásku: Lilly Lucas přináší povedený start nové série | RECENZE
-
Máme pro vás dárek: audioknihu „Honba za meteorem“ zdarma
-
Julie Caplinová vydá svou prvotinu i nový Romantický útěk
-
6 nejčtivějších únorových novinek
-
České vydání Alchemised: ilustrace a barevná ořízka potvrzeny. Předobjednávky spuštěny
-
Za hranicí času: kniha, u které budete chtít „ještě jednu kapitolu“ | RECENZE
-
Nevíte, co číst? Prolistujte si náš nový knižní katalog na jaro 2026
-
Neotvírat!!! Kouše! Proč děti tuhle knihu milují?
-
Kniha Azraelova – drsná, temná a překvapivě návyková | RECENZE
-
Filmová adaptace Vyhnání Gerty Schnirch už za pár dní na HBO. Podívejte se na trailer
-
10 tipů na romantické knihy, z kterých si sestavíte balíček 10 za 500,-
-
Urbex, smrt a švédský chlad – vítejte v Rezavém lese