Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
E-kniha
Matka Elona Muska, mezinárodně uznávaná supermodelka, sdílí příběhy a zkušenosti ze svého profesního i osobního života. Maye Musk je okouzlující žena, kterou nejčastěji potkáte na palubě letadla nebo v pevně semknutém kruhu rodiny a přátel. Ne vždy byl její život tak jednoduchý, ne vždy patřila mezi smetánku. V jednatřiceti zůstala na… Přejít na celý popis
Matka Elona Muska, mezinárodně uznávaná supermodelka, sdílí příběhy a zkušenosti ze svého profesního i osobního života. Maye Musk je okouzlující žena, kterou nejčastěji potkáte na palubě letadla nebo v pevně semknutém kruhu rodiny a přátel. Ne vždy byl její život tak jednoduchý, ne vždy patřila mezi smetánku. V jednatřiceti zůstala na výchovu svých tří dětí sama a ve snaze je zaopatřit se často pohybovala na hranici chudoby. A kdo jsou její tři děti? Elon Musk, podnikatel, inženýr a filantrop, Tosca Musk, producentka, režisérka a spoluzakladatelka streamingové platformy Passionflix, a Kimbal Musk, podnikatel a restauratér se zájmem o inovativní pěstitelství a vzdělávání dětí v přírodním prostředí. Maye se potýkala s problémy s nadváhou, působila jako plus size modelka a musela se vyrovnat s věkovou diskriminací v módním průmyslu. Dokázala si vybudovat kariéru respektované dietoložky, a to i přesto, že se často stěhovala z města do města napříč několika zeměmi a dvěma kontinenty a osmkrát v životě musela začínat znova od nuly. Nikdy se nenechala ničím odradit, překonala všechny překážky a díky svému racionálnímu přístupu k životu se nakonec ve svých „nejlepších letech“, jak svůj věk sama označuje, vyhoupla mezi světoznámé celebrity.
3.8 z 5 4 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Pavel Koželoužek registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Ta kniha se četla sama. Velmi poutavý životní příběh této dámy.
Kateřina Štěpánková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Audiokniha Zajímavá knížka, Maye Musk je asi inspirativní, připadala mi chvílemi jako drogách, příliš aktivní, příliš pozitivní.. Taková ta americká klasika, hlavně se usmívej, stůj rovně a makej na sobě!!! Americký sen se dostaví. No ale na druhou stranu spousta těch jejích myšlenek je opravdu inspirující, jako třeba to jak se o sebe stará, že ji nic nezlomilo, že bere prohru jako součást života, že nefňuká a koná, atd.. Trošku to teda je takové "samožerské", na druhou stranu když nebudu já sama sebe pokládat za nejdůležitější osobu, kdo jiný?! Maye to asi umí.
Katarina registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček
Příběh by byl asi hezký, ale zpracování je příšerné. Jako kdyby to překládala umělá inteligence. Není to čtivé, nemá to flow, věty na sebe nenavazují.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....