Jak zklidnit splašenou mysl Andreas Knuf E-kniha

Jak zklidnit splašenou mysl E-kniha

Andreas Knuf

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

195 Kč s DPH

Je čas to změnit! | Totální lifechangery 1+2 ZDARMA Potřebujete změnu? Vsaďte na totální lifechangery! Dnes je navíc seženete v akci 1+2 ZDARMA. Více informací

Popis

Knížka je určena všem, kteří chtějí ovládnout své myšlenky a vnitřní hlasy, které nám neustále bzučí v hlavě, a dosáhnout vnitřního klidu a spokojenosti. Jsme zvyklí neustále nad něčím přemítat, vybavovat si minulé situace a představovat si, co se stane v budoucnu, a k tomu slyšíme spoustu hodnotících vnitřních hlasů. Takové myšlenkové pochody ale nejsou k ničemu dobré, přinášejí nám jen spoustu obav a dalších negativních emocí. Zdá se, jako by tomu ani jinak nemohlo být, ale není to pravda! Tato knížka vám ukáže, jak na to. Řešením je intenzivní prožívání současnosti a vnímání světa naplno všemi svými smysly. Díky technikám, které najdete v této knížce, se to naučíte a stanete se pány svých pocitů i myšlenek. Budete klidnější a spokojenější, získáte sílu vyrovnat se s obtížnými situacemi a s potěšením si užijete každý okamžik dne. Tato kniha zaručeně obohatí váš život!

Sdílet 0

kategorie
E-knihy » Osobní rozvoj
Nakladatel
Grada
datum vydání
1.01.2014
Jazyk
čeština
Počet stran
160

Jak si vede v knihy Dobrovský?

38047. v e-shopu | 37334. minulý týden

73. v E-knihy - Osobní rozvoj | 124. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

1.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • 1 z 5 hvězdiček Lenka Wasylyszynova

    Kniha je složita na čtení a pokud nejste zrovna znalec psychologie budete s v knize více méně ztrácet.Mě kniha nic nedala ale přesto jsem dočetla do konce.

    Kniha, Grada, 2014, 9788024751757

Další knihy autora