Investiční strategie pro třetí tisíciletí Pavel Kohout E-kniha

Investiční strategie pro třetí tisíciletí - Pavel Kohout NOVINKA

Investiční strategie pro třetí tisíciletí E-kniha

Pavel Kohout

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

314 Kč s DPH

Historie za 79 Kč Právě teď můžete objednávat z našeho e-shopu vybrané knížky o historických osobnostech a dobách minulých za 79 Kč! Více informací

Popis

Osvědčený a plně aktualizovaný investiční bestseller známého autora je určen laikům i profesionálům. Poskytuje velmi čtivou formou základní praktické informace o investičním managementu, o moderní teorii portfolia, o chování akcií, dluhopisů, komodit a nemovitostí, o politickoekonomických souvislostech a o psychologii investování. Ocení ho nejen finanční a pojišťovací poradci či pracovníci bank a investičních společností, ale také například studenti finančních a ekonomických oborů. Ze strany čtenáře nevyžaduje znalost ekonomie nebo matematiky, zároveň srozumitelně vysvětluje principy moderní investiční teorie. Teoretické zásady jsou ilustrovány řadou příkladů a shrnuty ve formě konkrétních doporučení. Sedmé, zcela přepracované vydání odráží některé zásadní změny vývoje na světových trzích a v globální ekonomice.

Sdílet 0

Nakladatel
Grada
datum vydání
2013
Jazyk
čeština
Počet stran
272

Bestseller v knihy Dobrovský

120549. v e-shopu | 148231. minulý týden

705. v E-knihy - Odborná literatura |

Hodnocení čtenářů

5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 5 z 5 hvězdiček Petra Štěpánková

    Podle mého názoru je to nejkvalitnější a nejužitečnější kniha zaměřená na investice, která v ČR vyšla...až do dalšího vydání ;) Pavel Kohout je skvělý odborník a miluju jeho humor, který brilantně zasazuje do finančních a ekonomických témat, politických a ekonomických témat, zkrátka všude tam, kde byste je nejméně čekali :)

    Kniha, Grada, 2013, 9788024750644

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora