0.0 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- E-kniha je momentálně nedostupná
Feminismus. Dnes hodně diskutované téma. Co ale vlastně toto slovo na F znamená? Známé ženy ukazují svoji vlastní cestu k osobnímu chápání feminismu. Úvahy, životní příběhy, básně, zážitky a názory spojené s ženským hnutím i s každodenním životem chtějí překlenout propast mezi akademickými esejemi a feministickými hashtagy. Svými myšlenkami… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Kapky na kameni
-
Lži století
-
Feministkou snadno a rychle
-
Velká čínská kapitalistická revoluce
-
Contradictions 2/2020
-
Psychologie smysluplnosti existence
-
Byli jsme tu vždycky
-
Opravdové zločiny 3
-
Skutečné zločiny po česku
-
Mindhunter – Lovci myšlenek
-
Feminismus je pro každého
-
Moudrost vlků
-
Bez masky
-
Vůdcovství českých elit
-
Nahota feminismu
-
Rámce války: Za které životy netruchlíme?
-
Uvnitř diplomacie
-
Náměsíční vrazi
-
Éra X
-
Základní příjem ve světě
-
Hrdina a antihrdina ve státním zájmu
-
Usilujeme o změnu světa a myslím, že se nám to každým dnem daří
-
Opravdové zločiny
-
Tyranie zásluh
Feminismus. Dnes hodně diskutované téma. Co ale vlastně toto slovo na F znamená? Známé ženy ukazují svoji vlastní cestu k osobnímu chápání feminismu. Úvahy, životní příběhy, básně, zážitky a názory spojené s ženským hnutím i s každodenním životem chtějí překlenout propast mezi akademickými esejemi a feministickými hashtagy. Svými myšlenkami přispěly Emma Watsonová, Keira Knightleyová, Bridget Jonesová a za české feministky Lucie Zelinková.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.6 z 5 5 hodnocení čtenářů
3× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
mmmmm registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Knížka se mi moc líbila, ikdyž věkem úplně nespadám do cílové skupiny (kniha je určena především dívkám do dvaceti let, aby se dozvěděly to nejdůležitější o feminismu, pokud si zatím nejsou jisté, co si pod tím pojmem vlastně představit). Koupila jsem si ji ale cíleně, protože se mě to téma dotýká, stejně jako KAŽDÉHO z nás, což vlastně knížka názorně ukazuje. Feminismus je široké spektrum a je škoda, nebo spíš chyba, že většina lidí si pod ním představuje úplné nesmysly. . Jako dárek pro budoucí sebeuvědomělou a silnou ženu tudíž ideální. . Jen mě trochu trápilo, vzhledem k tématu knihy, zcela zbytečné přechylování příjmení veškerých autorek (a zmíněných osobností). Když se někdo prakticky všude jinde na světě a hlavně ve své vlasti jmenuje Keira Knightley (vybráno pouze jako příklad, kvůli dobře známému jménu, ale jak už jsem psala, vadí mi to u všech cizích příjmení) je poněkud mimo mísu násilně této dámě v českém vydání komolit jméno na KnightleyOVÁ. (!)
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
6 knižních novinek pro čtenáře thrillerů a detektivek
-
Co číst v červnu: 6 příběhů, kvůli kterým budete ponocovat
-
Edice Kapesní komiksové klenoty dokazuje, že komiksy nemusí být jen drahý koníček pro vyvolené
-
Ďábel nosí Pradu 2: návrat plný módy, nostalgie a nevyužitého potenciálu | FILMOVÁ RECENZE
-
Na zlaté hraně – příběh o tlaku, ambicích a ceně vítězství | RECENZE
-
Pejsek a kočička jsou zpět: jak Pavel Fara navazuje na Josefa Čapka
-
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti ani po letech neztrácí svou podivnost | RECENZE
-
Nevyměkni – novinka Stephena Kinga nasáklá šílenstvím a pomstou | RECENZE
-
Co číst v květnu: 5 novinek plných napětí a silných příběhů
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují