Dětská klinická psychologie E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

Kniha, která zahrnuje nejdůležitější oblasti psychodiagnostiky, psychoterapie a klinického poradenství, již po mnoho let úspěšně slouží klinickým psychologům jako základní učebnice. Díky její srozumitelnosti a přehlednosti z ní mohou čerpat informace i dětští psychiatři a pediatři, ale i další odborníci.     Čtvrté, přepracované a… Přejít na celý popis

Koncert na rozloučenou Koncert na rozloučenou - to je nová manga, která s jemností a hloubkou zkoumá truchlení a smrt. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Kniha, která zahrnuje nejdůležitější oblasti psychodiagnostiky, psychoterapie a klinického poradenství, již po mnoho let úspěšně slouží klinickým psychologům jako základní učebnice. Díky její srozumitelnosti a přehlednosti z ní mohou čerpat informace i dětští psychiatři a pediatři, ale i další odborníci.
   
Čtvrté, přepracované a doplněné vydání se rozrostlo o dvě nové kapitoly – jednak o oddíl vztahující se k poruchám řeči, jednak o téma agresivity v dětském věku. Všechny ostatní části byly upraveny s ohledem na pokroky oboru a zohledňují současné výzkumné i klinické trendy. Například oddíl zaměřený na otázky psychodiagnostiky byl přepracován tak, aby nabídl čtenářům aktuální přehled nejdůležitějších diagnostických metod, včetně těch, které byly u nás zavedeny teprve v posledních letech.

Sdílet 0

Nakladatel
Grada
jazyk
čeština
Počet stran
608
datum vydání
1.01.2006

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 3 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

 • Markéta Němcová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Fajn kniha se základními poznatky z oblasti dětské klinické psychologie, které jsou podány jasně a srozumitelně.

  Přečíst více
 • Markéta registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Výborně napsaná kniha. Podrobně a srozumitelně podané základní poznatky dětské klinické psychologie, velmi užitečná učebnice.

  Přečíst více
 • Veronika P. registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Přehledně členěná a srozumitelně napsaná učebnice klinické psychologie. Doporučuji studentům, jež se chtějí zaměřit na kliniku.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 594 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora