Anatomie 2 Radomír Čihák E-kniha

Anatomie 2 E-kniha

Radomír Čihák

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

1,478 Kč s DPH

verne 50 % Edice Julese Verna, dárkový box a další vybraná díla o velikánovi nyní s 50% slevou! Více informací

Popis

Druhý díl vynikající učebnice obsahuje anatomii gastropulmonálního a urogenitálního systému a soustavy žláz s vnitřní sekrecí. Jsou to klíčové úseky pro fyziologii, patologii a klinickou praxi. V učebnici jsou vyzvednuta jednak základní fakta pro studenty medicíny, jednak vývojová a funkční hlediska. Oproti předchozímu vydání byl text tohoto dílu doplněn o poslední poznatky zejména z oblastí týkajících se vývoje orgánů, genetiky a embryologie.

Tento díl upravili a doplnili prof. MUDr. Radomír Čihák, DrSc., a prof. MUDr. Miloš Grim, DrSc. Obrazová dokumentace byla rozšířena téměř o 60 nových obrázků a fotografií, v textu je tak nyní téměř 500 převážně barevných vyobrazení, která jsou originálními díly pracovníků Anatomického ústavu.

Vícedílný komplet anatomií hlavního autora prof. MUDr. Radomíra Čiháka, DrSc., je považován za jeden z vrcholů naší odborné literatury jak po stránce didaktické, tak po stránce ilustrací, preciznosti a provedení. Proto je tato vynikající učebnice již mnoho let žádána jak fakultami, tak klinickými pracovišti.

Vzhledem k trvalému zájmu autoři dílo stále doplňují o nové poznatky v oboru. Komplet je považován za základní stavební kámen pro celoživotní studium jak v oblastech teoretických, tak v pre- i klinických oborech medicíny. Celá vícedílná didaktická publikace u nás dosud nebyla ve své odborné úrovni překonána a je pravidelně aktualizována podle dosavadních poznatků.

Všechny díly jsou bohatě barevně ilustrovány originálními vyobrazeními v celkovém počtu téměř 1400, která se často skládají z několika kreseb.

Sdílet 0

Nakladatel
Grada
datum vydání
2013
Jazyk
čeština
Počet stran
512

Bestseller v knihy Dobrovský

78690. v e-shopu | 76321. minulý týden

545. v E-knihy - Odborná literatura | 511. minulý týden

Hodnocení čtenářů

5.0 z 5 3 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 5 z 5 hvězdiček Ali

    Pokračovanie 1, v podstate náplň 2. semestru anatómie na medicíne. Obrovskou výhodou sú naozaj podrobné obrázky i s popismi. Textovo je kniha naozaj vyčerpávajúca. :D Nedá sa úplne povedať, že som ju prečítala jedným dychom, naopak som nad ňou strávila veeeľa času. ;)

    Kniha, Grada, 2013, 9788024747880

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora