Vyhrajte Lenovo YOGA Book - nejlepšího pomocníka pro knihomoly!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Vyhrajte Lenovo YOGA Book - nejlepšího pomocníka pro knihomoly! - titulní obrázek

Zapojte se do naší velké letní soutěže s Edicí světový bestseller a vyhrajte dokonalého pomocníka pro všechny vaše online aktivity! V čem tkví genialita zařízení Lenovo YOGA Book?

  • UMÍ PŘEVÉST TEXT PSANÝ PEREM DO DIGITÁLNÍ PODOBY

Nejeden milovník knih by se chtěl stát také jejich autorem! Mnozí z nás si však nedovedou představit psát své myšlenky do počítače a dny i noci hledět do obrazovky. Vítězí tradiční pero a papír, jenže kdo to má poté přepisovat? 
S tím už si nemusíte lámat hlavu, Lenovo YOGA Book a pero Real Pen vám umožní zdigitalizovat vámi psaný text, takže vaše mistrovské dílo můžete ihned sdílet se světem!
Pokud však nejste fanouškem tradičních způsobů psaní, klávesnice zařízení Lenovo YOGA Book vás rozhodně nezklame.

 

  • MÁ NEJTENČÍ A NEJCHYTŘEJŠÍ KLÁVESNICI

Lenovo YOGA Book disponuje nejtenčí klávesnicí vůbec. Zobrazuje se však pouze na vaše vyžádání, když ji potřebujete. Umí automaticky dokončovat či opravovat slova, což ocení nejeden z nás. Pocit jako z klasické klávesnice zajišťuje hmatová odezva.

  • PERO REAL PEN A PODLOŽKA CREATE PAD RESPEKTUJÍ VAŠE UMĚLECKÉ TECHNIKY

Ve chvíli, kdy je klávesnice vypnutá, se můžete pustit do ilustrace svého literárního díla. Pero dokáže rozpoznat 2048 úrovní tlaku, takže práce s ním a výsledné dílo se stává naprosto precizní záležitostí!  

  • JE TENKÉ, LEHKÉ, VYDRŽÍ CELOU PRACOVNÍ DOBU A JEHO DESIGN VÁS OHROMÍ.

Při otevření má zařízení YOGA Book tloušťku jen necelých 5 mm a váží pouze 690 g. Na jediné nabití navíc vydrží fungovat až 12 hodin – kdekoliv tak budete moci rozvinout svoji kreativitu opravdu naplno. Tento fešák je k dispozici v šedém (Gunmetal Grey) a zlatém (Champagne Gold) barevném provedení.

  • PATENT S ROZSAHEM 360° VÁM DÁVÁ NA VYBRANOU ZE 4 REŽIMŮ

Díky variabilitě patentu si můžete vychutnat práci se zařízením v několika různých režimech. Dáváte přednost práci na notebooku, nebo na tabletu? Lenovo YOGA Book se vám přizpůsobí. Vyhovuje vám spíše ležící režim pro tvorbu poznámek? Není problém. Užít si můžete i režim sledování filmů.

  • NAVOZUJE ATMOSFÉRU JAKO V KINĚ, ALE UMOŽNÍ VÁM VYCHUTNAT SI DOMÁCI POHODLÍ

Lenovo YOGA Book respektuje, že i umělci potřebují odpočinek. Kvalitní odpočinek. Zařízení se proto pyšní ostrým 10,1" Full HD displejem a reproduktory s technologií Dolby Atmos®, jež se postarají o kvalitní zvukové podání. Nemusíte proto opustit prostory svého tvořivého zázemí a přesto se cítit jako na filmové premiéře v kině.

  • NEBRZDÍ VÁS VE VAŠÍ TVORBĚ

Procesor Intel® Atom™ vám dává do rukou pokročilé technologie a úžasné možnosti zabalené do extra tenkého a lehkého čipu, který je energeticky efektivnější – ideální pro dlouhou výdrž vašich mobilních zařízení na cestách.

 

JAK MŮŽETE TOTO KREATIVNÍ ZAŘÍZENÍ VYHRÁT?

Stačí se zapojit do soutěže zakoupením titulu z Edice světový bestseller a vyplnit soutěžní formulář. Více informací i Velké letní soutěži s Edicí světový bestseller zde.

Pro podrobnosti o Lenovo YOGA Booku nahlédněte sem.

 

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet