V našich knihkupectvích i na e-shopu můžete nyní platit prostřednictvím Benefit Plus

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 2 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

V našich knihkupectvích i na e-shopu můžete nyní platit prostřednictvím Benefit Plus - titulní obrázek

Mezi škálu platebních možností jsme s počátkem letošního roku zařadili další způsob. Na našem e-shopu i v kamenných prodejnách je možné platit skrz program Benefit Plus.

Benefit Plus je program, díky němuž mohou zaměstnavatelé poskytovat výhody svým zaměstnancům. Konečně se mezi oblasti a produkty, kde mohou zaměstnanci benefitní programy uplatnit, dostaly také knihy. Poradíme vám, jak na to v našich knihkupectvích a na e-shopu.

V kamenných knihkupectvích je to jednoduché a rychlé. Po vybrání toho pravého čtiva zkrátka na pokladně zaplatíte kartou Benefit Plus. Jelikož jde o způsob platby, lze takto uhradit i nákup zlevněných produktů či těch, na které chcete použít např. narozeninovou slevu z Klubu Knihy Dobrovský.

Na našem e-shopu je možné platit buď kartou Benefit Plus nebo prostřednictvím objednávky (virtuálního účtu).

Pokud zvolíte způsob platby přes váš virtuální účet, pak se stačí pouze přihlásit vašimi údaji a potvrdit platbu. 

Platba prostřednictvím karty Benefit Plus je obdobná. Při dokončování objednávky zadáte číslo karty, jedním kliknutím potvrdíte a po přijetí sms zprávy s autorizačním kódem jej zadáte, čímž platbu dokončíte

 

Platbu prostřednictvím programů lze provést pouze u celkové platby celé hodnoty nákupu, a to pouze za papírové knihy (nikoliv audioknihy).

 

Věříme, že vám program Benefit Plus zpříjemní nákupy v Knihy Dobrovský a přivede vás k mnoha skvělým příběhům.

 

Dobrovskou nakoupenou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 2 Sdílet